Haber Detayı
18 Ocak 2018 - Perşembe 21:22
 
Etimesgut'ta MHP'den Basın Toplantısı
MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz : “Bundan Sonraki Hedefimiz , Kurultaya Kadar Üye Sayımızı Arttırmaktır”
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta MHP'den Basın Toplantısı

MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil ŞAHİNGÖZ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Yerel Basın mensuplarıyla yemekli bir sohbet toplantısı düzenledi. Toplantıya katılan gazeteci, muhabir ve köşe yazarlarıyla sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda İlçe Başkanı ŞAHİNGÖZ, gazetecilerin sorularını da cevapladı.

Altı ayı geçen başkanlık döneminiyle ilgili kısa bir açıklama yapan Şahingöz, saha çalışmaları ve ziyaretleriyle birlikte yapılması gerekenlerin, eksiklerin ve hataların tespit edilerek geleceğe dair çalışmaları için yol haritasını çıkarttıklarını söyledi. Bunun yanında basın mensuplarından da gördükleri eksikleri ve önerileri söylemelerini istedi.

Şahingöz, 20 Aralık 2017 günü gerçekleştirdikleri istişare toplantısından sonra Etimesgut kamuoyunda olumlu kazanımlar olduğu ve bunun sonucunda MHP Etimesgut İlçe Başkanlığına üye olmak için müracatların hızlandığını ve üye sayılarını arttırdıklarını söyledi. Bundan sonraki ilk hedeflerinin Kurultaya kadar üye kayıtlarını arttırmak olduğunu söyleyen Şahingöz, sonrasında Mart 2019 Yerel Seçimlerine odaklanacaklarını ve Etimesgut’ta Yerel İktidarlarını devam ettirmek istediklerini söyledi. Daha sonra da Cumhurbaşkanlığı seçimlerine MHP Genel Merkezi politikaları ve direktifleri doğrultusunda hazırlık yapacaklarını söyleyen Şahingöz Etimesgut Belediye Başkanı Enver DEMİREL ve ekibine de yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti.

Sokaklardan ve sahadan alınan tepkilerin neler olduğu sorusuna Başkan Şahingöz, “En çok ittifak ve baraj soruları soruluyor. Bizler de Genel Merkez Politikalarımız ve Liderimiz Devlet BAHÇELİ’nin uygulamaları doğrultusunda kendilerini aydınlatmaya ve bilgi vermeye gayret ediyoruz.” şeklinde yanıt verdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'ta, MHP'den, Basın, Toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı