Haber Detayı
16 Ağustos 2017 - Çarşamba 01:36
 
Etimesgut'un Olimpiyat Şampiyonu Antrenörleri
İşitme Engelliler milli futbol takımı ve Etimesgut Belediyespor alt yapı antrenörlerinden Yasin Mermer ve Mehmet Bala, Samsun'da düzenlenen 23. İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda şampiyon olan futbol takımıyla büyük bir başarıya imza attılar.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'un Olimpiyat Şampiyonu Antrenörleri

Etimesgutlu antrenörler Mermer ve Bala, sevinçlerini Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'le paylaştılar. Şampiyon teknik adamları kabul eden Demirel, hem milli takımı hem de teknik ekibi kutladı. Demirel, "İşitme Engelliler milli takımımız güçlü rakiplerini yenerek olimpiyat şampiyon olmuşlardır. Bu başarıları bizlere büyük mutluluk yaşatmıştır. Bu şampiyonlukta emekleri olan 2 teknik adamın Etimesgutlu olması bizim evladımız olması sevincimizi daha da artırmıştır. İnşallah nice şampiyonluklar yaşarlar ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ederler" dedi.

Başarılı antrenörler Mermer ve Bala da kendilerine destek veren Başkan Demirel'e teşekkür ederek forma hediye ettiler. Ziyarette Etimesgut Belediyespor Kulüp yöneticilerinden Mesut Şahingöz de yer aldı.

Teknik direktörlüğünü Ali Metin'in yaptığı İşitme Engelliler Milli takımında Yasin Mermer yardımcı antrenörlüğü, Mehmet Bala da kaleci antrenörlüğünü üstleniyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'un, Olimpiyat, Şampiyonu, Antrenörleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı