Haber Detayı
05 Eylül 2014 - Cuma 02:13
 
Etimesgut Festivali'nde Alişan Coşkusu Yaşandı
Etimesgut'da devam eden Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivalinin 7. gün finalini ünlü sanatçı Alişan yaptı.
Etimesgut Haberi
Etimesgut Festivali'nde Alişan Coşkusu Yaşandı

Festivalin 7. gün finalini ünlü sanatçı Alişan yaptı. Alişan konserini yaklaşık 90 bin kişi izledi. Alişan hayranları, Başkent’in dörtbir yanından Etimesgut’a akın etti. Konserden saatler önce meydan tamamen doldu. Alişan’ın sahneye çıkmasıyla coşku doruğa tırmandı. Alişan, başkentliler için kendi şarkılarının yanı sıra popüler şarkı ve türkülerden oluşan geniş bir repertuar sundu.

Slov parçalarının yanı sıra hareketli türküler de seslendiren sanatçıya, hayranları eşlik etti. Elinde mendil, davul zurna eşliğinde oynayan Alişan, bir ara sahneden inerek seyircilerin arasında konserine devam etti. Alişan, protokole gelerek Demirel’le birlikte Ankara havası oynadı.

Ünlü sanatçı Alişan, engellilere ve çocuklara büyük ilgi gösterdi, hepsiyle ayrı ayrı hatıra fotoğrafı çektirdi.

Down sendromlu bir hayranıyla sahnede Ankara’nın bağları eşliğinde oynayan Alişan, engelli hassasiyetiyle Ankaralılar’ın takdirini kazandı.

ALİŞAN EVLENMEK İSTİYOR

Seyircilere; “Aranız da bekar var mı” diye soran Alişan, “İnşallah ben ve diğer bekarlar kısa sürede evleniriz” diyerek evlenmek istediğini söyledi. Alişan, konserinde davul üzerine oturarak uzun hava şarkılarını seslendirdi. Sanatçı konserini halaylarla noktaladı.  Konseri sonunda Başkan Enver Demirel ve eşi İlknur Demirel Alişan’a çiçek ve plaket takdim etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgutda, devam, eden, Anadolu, Günleri, Kültür, Sanat, Festivalinin, 7, gün,
Yorumlar
Haber Yazılımı