Haber Detayı
16 Haziran 2017 - Cuma 13:38
 
Etimesgutlu Çorumlular, İftar Yemeğinde Buluştu
Etimesgut Çorumlular Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından tertip edilen iftar yemeği, Etimesgut’ta oturan Çorumluları siyasilerle bir araya getirdi.
Etimesgut Haberi
Etimesgutlu Çorumlular, İftar Yemeğinde Buluştu

Etimesgut Ahimesut Mahallesi Kelebek Su Parkı Düğün Salonu’nda düzenlenen iftar yemeğine başta Etimesgut Kaymakamı Fuat Gürel olmak üzere AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Çorumlular Federasyon Başkanı Hayri Çağır, AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Mehmet İkbal Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Çorum eski Milletvekili Murat Yıldırım ve Ahmet Aydoğmuş, Sungurlu eski Belediye Başkanı Selahattin Uzunkaya, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık, Enerji Bakanlığı Hukuk Müşaviri Ali Ağaçtan, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda Çorumlu katıldı.

Yoğun ilgi nedeniyle iftar yemeğine katılan davetlilerin bir kısmı ayakta kalırken, iftar programında Çorumlular güçlerini bir kez daha göstermiş oldular. Etimesgutlu Çorumlular Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Alparslan Çuhacı, programda yaptığı konuşmasında tüm misafirlere ayrı ayrı teşekkür ederken “Bölüşürsek çok oluruz, bölünürsek yok oluruz ilkesinden hareketle Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi. Ardından Etimesgut Kaymakamı Fuat Gürel, Ankara Milletvekili Murat Alparslan ve Çorumlular Federasyon Başkanı Hayri Çağır’da birer konuşma yaptılar.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etimesgutlu, Çorumlular,, İftar, Yemeğinde, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı