Haber Detayı
10 Kasım 2017 - Cuma 20:54
 
Etimesgutlu Gençler, Ata'sının İzindeler
Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi (etiSEM) bünyesinde hizmet veren Etimesgut Belediye Destek Eğitim Merkezi, derslerinde başarılı olan öğrencileri 10 Kasım'da Anıtkabir ziyareti ile ödüllendirdi.
Etimesgut Haberi
Etimesgutlu Gençler, Ata'sının İzindeler

etiSEM Merkez Binası ve Eryaman Kreş ve Gündüz Bakımevi binalarında açılan okul derslerine takviye niteliğindeki ücretsiz kurslara katılarak ders notlarını yükselten 65 öğrenci, öğretmenleri ile birlikte Ata'nın huzuruna gittiler.

Etimesgutlu öğrenciler, Atatürk'ün ebediyete intikal saati olan 09.05 'de Anıtkabir'deki yerlerini aldılar. Saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı'nı okuyan öğrenciler, heyecan, gurur ve hüznü bir arada yaşadılar.

Öğrenciler, belediyenin destek eğitim merkezine gelerek Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İngilizce branşlarında ücretsiz destek eğitimi aldıklarını belirterek, "Böylece okul derslerimizdeki başarılarımızı artırıyoruz. Öğretmenlerimiz başarılı olan öğrencileri 10 Kasım'da Anıtkabir'e götüreceklerini söyleyince motivasyonumuz daha arttı. Anıtkabir'de Ata'mızın huzurunda olduğumuz için mutluyuz, gururluyuz, heyecanlıyız" dediler.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgutlu, Gençler,, Ata'sının, İzindeler,
Yorumlar
Haber Yazılımı