Haber Detayı
16 Mayıs 2015 - Cumartesi 23:13
 
Etimesgut'ta MHP Adaylarına Yoğun İlgi
MHP Etimesgut İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy, 7 Haziran Genel Seçimleri öncesi İlçe Teşkilatı olarak yapmış oldukları seçim çalışmalarını değerlendirdi.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta MHP Adaylarına Yoğun İlgi

Mustafa Ulusoy, yapmış olduğu açıklamada “Sevdamız Türkiye Sevdamız Vatanımız, Bayrağımız, Ülkümüz, Birliğimiz ve Beraberliğimizdir.” dûstürüyle vermiş olduğumuz siyasi mücadelemizi tüm inancımızla, gücümüzle, gayretimizle sürdürmekte; Milletvekili Adaylarımızı ilçemize tanıtmaktayız” diye konuştu.
   Ulusoy, Ankara 1. Bölgede ve özellikle Etimesgut’ta milletvekili adaylarıyla birlikte yaptıkları çalışmada halkın kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan memnun olduklarını belirterek “Ne mutlu bizlere ki;Milliyetçi Hareket Kadrolarının en güzide temsilcilerinden oluşan birinci bölge  milletvekili adaylarımızla sahada yapmış olduğumuz çalışmalar Etimesgut’umuzda beklediğimizden hatta hayal ve umut ettiğimizden de fazlasıyla karşılık bulmaktadır. Bu nedenle çok sevinçli heyecanlı,ümitli aynı zamanda kıvanç doluyuz ve çok mutluyuz” diye konuştu.

   VATANDAŞIMIZ ÇOK DERTLİ!
   Mustafa Ulusoy, gazetemize yaptığı açıklamada seçim çalışmalarıyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:
   “Saha çalışmalarımızdan,esnaf ziyaretleri,sivil toplum kuruluşları toplantılarından halkımızla bütünleşmemizden çıkan sonuç şudur ki;
Vatandaşımız endişe doludur,
Vatandaşımız gergindir,
Vatandaşımız bedbahttır,
Vatandaşımız üzgündür,
Vatandaşımız geçim derdindedir,
Vatandaşımız iş derdindedir,
Vatandaşımız dirlik birlik derdindedir,
Vatandaşımız tüm milli ve dini duygularının sömürülüp değerlerinin yozlaştırılması derdindedir,
Vatandaşımız varlık içerisinde acz ve sefalete yoksulluğa düşürüldüğünden kurtarıcı derdindedir.

   Vatandaşın daha kapısını çalıp milletvekili adayımızı tanıtmadan önce onlar boynumuza sarılmakta, dertlerini sıralamakta ve “Kurtarın artık bizi şunlardan” demektedir. “Bu sefer görev sizin Allah aşkına biraz daha gayret” deyip çalışma azmimizi arttırmaktadır.  Bütün bunların karşılığı kaynakları izahatları nasıl yapılacağı; Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’nin açıkladığı seçim beyannamemizde var.
Adı da o yüzden “Toplumsal Onarım ve Huzurlu Gelecek”. O yüzden :”Bizimle Yürü Türkiye” diyoruz.”

MHP’YE SAHİP ÇIKIN!
Bunu uygulayacak kadroları da halkımızla tanıştırmakta ve çok güzel geri dönüşler aldıklarını sözlerine ekleyen Mustafa Ulusoy, sözlerine şöyle devam etti:
“Elbette bütün bu gelişmelerle  iktidar heyecanı bizleri sararken rakiplerimiz de boş durmamakta. Geçmişte olduğu gibi camiamız üzerinde karalama kampanyaları yapmak istemekte,nafile iftira ve çamurların hedefi olmaktayız. Biz para kasalarından, saraylardan, har vurup harman savurmaktan ve bütün bunları kaybetmekten korkanlarla aynı endişeleri taşımamaktayız .
   Bizim endişemiz bizim kaybedeceklerimiz daha değerli ve yerine konulamaz şeylerdir.
Bizim kaybedeceğimiz birliğimiz bütünlüğümüz, vatanımız milletimiz bölünmez bütünlüğümüz Dinimiz imanımız mukaddesatlarımızdır. Biz bunları kaybedemeyiz kaybetmeyeceğiz de çünkü bütün bunları sizlerle beraber koruyacak milliyetçi kadrolar emrinize amadedir.
   Sandığa giren oylar sizlerin emaneti ve bizim şerefimizdir. Onlar bize emanettir. Bizler sandığa giren oylar kadar onların sandıktan çıkarılmasının da önemli olduğunun bilinciyle hareket etmekte, oylarınızın başına bir şey gelmemesi için gereken tüm demokratik ve hukuki önlemleri almış bulunmaktayız.
Ama bu yetersiz kalıyor trafolara kediler girip seçim kurullarını Bakanlar basıyor, YSK Cumhurbaşkanı’nın taraf tutmasını engellemiyor diyorsunuz. Haklısınız biz demokratik olan tüm mücadelemizi vererek sandıktan çıkacağız. Bizlere olan güveninizi kaybetmeyiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: MHP, Etimesgut, İlçe, Başkanı, Mustafa, Ulusoy, 7, Haziran, Genel, Seçimleri, ön
Yorumlar
Haber Yazılımı