Haber Detayı
02 Aralık 2020 - Çarşamba 09:20
 
Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı
Ev sahibi olmak günümüzde bütün vatandaşların istemiş olduğu ve hayalini kurdukları konulardan birisidir.
Güncel Haberi
Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Neredeyse herkes kira ödemek yerine kendi evine sahip olmayı ister. Birevim'de tam olarak ev sahibi olma hayali kuran vatandaşlar için yeni kampanyalar ile onların yanında olur.

 

Kira Öder Gibi Ev Alma

Size hiç peşinat yatırmadan ya da kredi çekmeden tıpkı kira öder gibi ev sahibi olabileceğinizi söylesek ilginizi çeker miydi? İşte Birevim’in geliştirmiş olduğu yenilikçi kampanya sizlere tam olarak bunu vaat ediyor. İsteyen herkesin kira öder gibi ev alma kampanyasından faydalanması için de peşinat ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Bu sayede düzenli olarak ödeyeceğiniz kiralar yerine kendi evinizin taksitlerini bütçenize uygun olacak şekilde ödemek daha avantajlı gelir.

 

Faizsiz Ev Alma

Günümüzde birçok kişi hem faiz oranları çok yüksek olduğu hem de dinen caiz olmadığı için faizsiz ev alma yöntemlerine başvuruyor. İşte bu gibi durumlarda Birevim’in geliştirmiş olduğu yenilikçi sistem sizlere yardımcı olup hiçbir faiz ödemeden istediğiniz eve sahip olmanızdır mümkün kılar. Türkiye'nin dört bir yanında istediğiniz evi alabilmeniz için oldukça makul şartlar sunan Birevim, dileyen herkesin ev sahibi olabilmesi adına mükemmel kampanyaları hayata geçirir. Siz de bu kampanyalardan faydalanarak istediğiniz evi kolay bir şekilde alabilir ve her ay kira ödemenize gerek kalmadan kendi evinizin sahibi olabilirsiniz.

 

Kira Öder Gibi Ev Almanın Avantajları

Kira öder gibi ev almanın size sağladığı ilk avantaj şüphesiz hiçbir zaman sahip olamayacağınız bir şeye düzenli olarak ödeme yapmak yerine birkaç yıl sonra borcunuzu bitirmeniz olur. Daha basit bir şekilde anlatacak olursak değeri 150.000 olan bir eve ayda 2.000 lira kira ödemek yerine sizin belirleyeceğiniz taksitler ile 24, 36, 48 ve 120 ay gibi sürelerde sahip olmak mümkün olur. Yani bir başkasına sürekli kira ödemek yerine kendi evinize tıpkı kira öder gibi sahip olmanız mümkündür. Diğer yandan peşinatsız ev almak Birevim’de oldukça kolay ve yaygın olarak tercih edilen yöntemlerden birisidir. Üstelik peşinat ödemek isterseniz de sıranın daha erken bir tarihe alınacağı için evinize daha kısa süre içerisinde kavuşabilirsiniz.

Kaynaklar;

https://www.evhayalim.com/

https://www.evhayalim.com/faizsiz-ev-alma-sisteminin-yontemleri/

https://www.evhayalim.com/faizsiz-ev-almak-mumkun-mu/

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ev, Almak, Hiç, Bu, Kadar, Kolay, Olmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı