Haber Detayı
26 Mart 2020 - Perşembe 03:20
 
EvdeKalAnkara Modülü, Başkent Mobil Uygulamasında
Ankara Büyükşehir Belediyesi koronavirüs salgınıyla mücadelesine yeni ve etkili önlemler alarak devam ediyor. Topluluk oluşumlarının önüne geçmek için günlük önlemlerini yenileyen Büyükşehir Belediyesi parklarda sunulan ücretsiz internet (wi-fi) hizmetini geçici olarak durdurdu.
Ankara Haberi
EvdeKalAnkara Modülü, Başkent Mobil Uygulamasında

Ankara Büyükşehir Belediyesinin şubat ayında Ankaralıların Büyükşehir Belediyesine erişimini kolaylaştırmak için hizmete soktuğu ‘Başkent Mobil’ uygulamasına ‘EvdeKalAnkara’ modülü de eklendi.

    Salgın sürecindeki talep ve ihtiyaçların cep telefonlarından ve internet üzerinden Başkent Mobil ile anlık olarak bildirilebileceği uygulama içinde salgın hastalıklara karşı alınacak önlemler, gönüllü çalışmak isteyenler için talep formu ile evlere servis hizmeti sağlayan marketlerin listesi ve konumları yer alıyor.

    Büyükşehir Belediyesi koronavirüs salgınıyla ilgili haberleri de yakından takip ediyor. Vatandaşların bilgilendirilmesi amacıyla dünya basınında yer alan haberler, Büyükşehir Belediyesi internet sitesi üzerinden günlük olarak paylaşılıyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: EvdeKalAnkara, Modülü,, Başkent, Mobil, Uygulamasında,
Yorumlar
Haber Yazılımı