Haber Detayı
28 Kasım 2020 - Cumartesi 09:57
 
Faizsiz Konut Sahibi Firmalar Artıyor
Ülkemizde araç ve konut pazarında en önemli pazar payına sahip faizsiz şirketler hangileridir. 30 yılı aşkın süredir hizmet veren şirketlere son 5 yılda 30’a yakın daha şirket eklendi.
Ekonomi Haberi
Faizsiz Konut Sahibi Firmalar Artıyor

Ülkemizde araç ve konut pazarında en önemli pazar payına sahip faizsiz şirketler hangileridir.  30 yılı aşkın süredir hizmet veren şirketlere son 5 yılda 30’a yakın daha şirket eklendi. Faizsiz konut sahibi yapan firmalar artarken vatandaş bu konuda oldukça avantajlı görünüyor.  Rekabet arttıkça kampanyalar ve kişilere özel sistemler yenileniyor. Bu da tüketici açısından büyük avantajlar sağlıyor. 

1991 yılından bu yana hizmet veren faizsiz konut sahibi yapan firmalar binlerce kişiye destek verdi. Pandemi döneminde dahi cazip seçenekleri ile hız kesmeden hizmetlerine devam ediyor.  Pandemi döneminde ülke ekonomisini de olumlu şekilde etkileyen faizsiz konut sahibi yapan sistemler devlet tarafından takip ediliyor. 

Ülkemizin herhangi bir yerinden ev yâda araba almak istediğinizde yada iş makinesi, arsa vb. ek masraf ve faiz ödemesi yapmadan ve hatta aile ekonominize çok yük bindirmeden ev sahibi olabilirsiniz. 

 

Faizsiz Konut Sahibi Yapan Firmaları Neden Tercih Etmelisiniz?

En önemli avantajlarından biri; satın almak istediğiniz eve ek bir fark ödemek zorunda değilsiniz. Ön ödemesiz yani peşinatsız ev sahibi olmanın yolunu açan bir sistemdir. Oturmak için yada yatırım yapmak için bu faizsiz sistemi tercih edebilirsiniz.  Bütçenize uygun ödeme planları uygulanabilmektedir;

Tasarruf yaparak, yüksek taksitler ödemeden, vade farksız faizsiz konut sahibi firmalar aracılığı ile hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz. 

 

Faizsiz Konut Sahibi Olmak İçin Neler Yapmalısınız?

  • Ev sahibi olmaya karar verdiyseniz, gelir gider planlamanızı yapın. Her ay düzenli olarak ne kadar bütçe ayırabileceğinizi belirleyin.
  • Almak istediğiniz konutun ne kadara mal olacağını öğrenin.

Siz kendi payınıza düşeni yaptıktan sonraki adım, en uygun ödeme sistemini bulmaya kalıyor. İlgili uzman size en uygun gurupta konut sahibi olacağınız faizsiz sistemine yönlendirerek bilgilendirmektedir. 

İlk olarak satın almak istediğiniz evin tutarını belirlemekle işe başlayın. Ardından herhangi bir peşinat ödeyip ödemeyeceğinize karar verin. Dilerseniz peşinat ödeyebileceğiniz gibi herhangi bir ödeme yapmadan da evinizi satın alabilirsiniz.

Ayrıca yapacağınız ara ödemenin miktarını da belirleyebilirsiniz. Arzu ederseniz ara ödeme yapmanıza da gerek yoktur.

Kaynaklar;

https://www.faizsizkonut.com/

https://www.faizsizkonut.com/faizsiz-sistemler-nasil-calisir/

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Faizsiz, Konut, Sahibi, Firmalar, Artıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı