Haber Detayı
11 Aralık 2017 - Pazartesi 19:40
 
Federasyon Başkanları, Yenimahalle'ye Çıkarma Yaptı
Kızılırmak, AYDOS, Hitit, Yozgat ve Kars Demokrat Dernekler Federasyonu Başkanları Yenimahalle Belediyesi’ne çıkarma yaptı.
Yenimahalle Haberi
Federasyon Başkanları, Yenimahalle'ye Çıkarma Yaptı

Kızılırmak, AYDOS, Hitit, Yozgat ve Kars Demokrat Dernekler Federasyonu Başkanları Yenimahalle Belediyesi’ne çıkarma yaptı. 5 Federasyon Başkanını makamında ağırlayan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar
“Anadolu’nun Her Köşesine Sahip Çıkacağız” dedi.

Göreve geldiği günden beri hemşeri derneklerine desteğini hiçbir zaman esirgemediğinin altını çizen Yaşar “Türkiye, demokrasiyi kökleştirecekse bunu sadece siyasi partilerle değil, demokratik kitle örgütlerini de çoğaltarak başarabilir. Örgütlü toplum, Türkiye’nin önünü açar. Demokratik kitle örgütlerine sahip çıkmak onların çalışmalarına bir nebze de olsa tuz biber olmak yerel yönetimlerin görevidir ”diye konuştu.

Federasyon Başkanlarına başarı dileyen Yaşar “Hukukun verdiği yetkiler çerçevesinde derneklerle sahip çıkmaya devam edeceğiz. Anadolu’nun her köşesine, Kars’a da Yozgat’a da sahip çıkacağız. Ayrıştırmadan herkesi seveceğiz” dedi.

Yaşar’a teşekkür

Çalışmaları hakkında Yaşar’a bilgi veren federasyon başkanları da “Desteğinizi her zaman arkamızda htik. Yerel yönetimlerin desteği bizim için çok kıymetli. Sizin desteğinizle kendimizi daha güçlü hissediyoruz. Yenimahalle Belediyesi her zaman önümüzü açtı. Destekleriniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Federasyon, Başkanları,, Yenimahalle'ye, Çıkarma, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı