Haber Detayı
17 Mayıs 2017 - Çarşamba 10:27
 
Fiat, Ankara-Çayyolu'na Yeni Bayii Açılışı Yapıldı
Türkiye’nin tercih ettiği otomotiv markası Fiat, yeni yatırımlarla ürün gamını genişletirken bayilik ağını güçlendirmeyi sürdürüyor.
Ekonomi Haberi
Fiat, Ankara-Çayyolu'na Yeni Bayii Açılışı Yapıldı

Türkiye’nin tercih ettiği otomotiv markası Fiat, yeni yatırımlarla ürün gamını genişletirken bayilik ağını güçlendirmeyi sürdürüyor. Son olarak, Fiat’ın Başkent Ankara’da bulunan 5 ana bayisinden biri olan Ankara Oto, Çayyolu’ndaki yeni tesisini düzenlenen törenle hizmete açtı. 8 bin metrekareyi aşan kullanım alanına sahip Ankara Oto’nun yeni tesis açılış törenine Koç Holding Otomotiv Grup Başkanı Cenk Çimen, Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu, Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç’ın yanı sıra Ankara Oto yetkilileri ile çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Türkiye’nin dört bir yanında geniş bayilik ve yaygın servis ağına sahip olan Fiat, Ankara’da yeni bir tesisinin açılışını daha gerçekleştirdi. 24 yılı aşkın süredir Fiat markasını Ankaralılar’la buluşturmayı sürdüren Ankara Oto, Çankaya İlçesi’ne bağlı Çayyolu’ndaki entegre tesisini hizmete açtı. Ankara Oto Fiat bayisinin Çayyolu’ndaki yeni tesisinin açılış töreninde Koç Holding Otomotiv Grup Başkanı Cenk Çimen, Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu, Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç ile Ankara Oto yetkilileri ile geniş bir davetli grubu katıldı. Fiat’ın gün geçtikçe zenginleşen ürün gamını Ankaralılara yaygın bir biçimde sunmayı hedefleyen Ankara Oto, 8 bin metrekareyi aşan kullanım alanına sahip yeni tesisinde satış, satış sonrası ve ikinci el hizmeti verecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Fiat,, Ankara-Çayyolu'na, Yeni, Bayii, Açılışı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı