Haber Detayı
28 Kasım 2016 - Pazartesi 20:58
 
Filenin Sultanları, Yalçın Topçu'yu Ziyaret Ettiler
Ankara’yı Türkiye Bayanlar Voleybol İkinci Ligi’nde temsil eden KahramankazanBelediyespor Bayan Volebyol Takımı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Topçu’yu ziyaret etti.
Spor Haberi
Filenin Sultanları, Yalçın Topçu'yu Ziyaret Ettiler

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve KahramankazanBelediyespor Bayan Voleybol Takımı sporcu ve yöneticileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başranışmanı Yalçın Topçu’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen ziyaret sırasında renkli anlar yaşandı. Başkan Ertürk, Topçu’ya üzerinde adının yazılı olduğu 06 numaralı bir KahramankazanBelediyespor forması hediye etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Topçu misafirleriyle yakından ilgilendi.


Ertürk her konuda başarılı
Topçu, burada yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına kendilerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu söyledi. Topçu, “Başkanımız Lokman Ertürk, her konuda başarılı bir başkanımız. Lokman Bey sporda da voleybol takımını en iyi seviyelere çıkarmak için büyük gayret gösteriyor. Bu noktada Kahramankazan Bayan Voleybol Takımı’na başarılar diliyorum” diye konuştu.

Sporcu bir ilçeyiz

Başkan Ertürk de, Kahramankazan’ın gencinden yaşlısına, erkeğinden kadınına tüm bireyleriyle sporcu bir ilçe olduğunu söyleyerek şunları kaydetti:
“Tüm alanlarda olduğu gibi spor alanında da büyük yatırımlara imza attık. İlçe halkımızın faydalanabileceği iki adet yarı olimpik yüzme havuzu inşa ettik. Dünya standartlarında bir spor salonumuz var. Yine iki adet çim sahamız var ilçemizde. Bunun yarı sıra uluslararası müsbakalara ev sahipliği yapıyoruz. Uluslararası standartlarda yine bir bocce salonumuz mevcut. İlçemize gelen sporcuların ve kendi sporcularımızın konaklayacağı 5 yıldızlı otel standartlarında bir kamp merkezimiz var. Tüm bunların yanı sıra halkımızın faydalanması için parklarımızda spor aletleri bulunuyor. Ayrıca okullarımızın spor salonları için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm bunların yanı sıra belediyemizin birçok branşta faaliyet gösteren spor kulübü var. İlçemizde 12 değişik branşta bin 500 lisanslı sporcu ve 5 bin civarında da aktif sporcumuz var. Spor kulübümüzün BAL Ligi’nde ilçemizi temsil eden futbol takımı ile İkinci Lig’de bulunan kadın voleybol takımı var. Ayrıca bu iki branşın yanı sıra dart, bowling, halter, Kick-Box, güreş, bocce, basketbol, karate, taekwondo, cirit ve badminton dallarında da takımlarımız ilçemizi ulusal ve uluslararası yarışmalarda temsil ediyor. Bunlardan Bocce takımımız ulusal ve uluslararası alanda birçok başarıya imza attı.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara’yı, Türkiye, Bayanlar, Voleybol, İkinci, Ligi’nde, temsil, eden, Kahraman
Yorumlar
Haber Yazılımı