Haber Detayı
29 Aralık 2020 - Salı 23:01
 
Gazi Savaş: Arkana Bakmadan Gideceksin!
CHP’den ihraç istemiyle Etimesgut İlçe Örgütü tarafından Ankara İl Disiplin Kurulu’na verilen Etimesgut Belediyesi Meclis Üyesi Gazi Savaş, mevcut İlçe Örgütünü ve İlçe Başkanı Onur Öktem’i korkak olarak nitelendirirken “Gideceksiniz, hem de arkanıza bakmadan gideceksiniz” diye konuştu.
Etimesgut Haberi
Gazi Savaş: Arkana Bakmadan Gideceksin!

BİZİ YILDIRAMAZLAR

CHP’nin Etimesgut Belediye Meclis Üyesi olan Gazi Savaş, gazetemize yaptığı açıklamada “Mevcut İlçe Örgütü yönetimini eleştirmek suç mu? İlçe Başkanını eleştirmek suç mu? 211 Partili delegenin istemediği ve Olağanüstü Kongre için imza verdiği bugünkü yönetim, Etimesgut’a daha fazla zarar vermeden biran önce gitmelidir. Onur Öktem İlçe Başkanlığına geldiği günden bu yana partimiz Etimesgut’ta kan kaybetmekte, günden güne erimektedir. Korkaklıklarını, kendisini eleştirenleri disipline göndermekle bir kez daha göstermişlerdir. Beni parti disiplinine vermişler. Bu bizi asla yıldıramaz, Etimesgut’un daha aydınlık yarınlara çıkması için bu karanlığın gitmesi yönünde her türlü çabayı göstermeye yine devam edeceğim” diye konuştu.

 

DİSİPLİNE VERİLDİ

Mevcut yönetimi ve İlçe Başkanını eleştirdiği için partiden ihraç istemiyle disipline verildiğini söyleyen Gazi Savaş, “Biliyorsunuz, ben daha önce İlçe Başkanlığı için elimi taşın altına koymaya hazır olduğumu söylemiş, aday olacağım açıklamıştım. Bunlar, kendilerine rakip olarak gördükleri herkesi disiplin yoluyla bertaraf edeceklerini zannediyorlar ama yanılıyorlar” dedi.

Gazi Savaş, bugünkü yönetimin arkasına bakmadan gideceğini bir kez daha sözlerine eklerken “2021 yılı Etimesgut’umuzda CHP için mutlu ve huzurlu bir yıl olacaktır. Bugünkü yönetim kendi hallerine, düştükleri duruma, yarattıkları karanlığa gülümsüyorlar. Ama son gülen iyi gülecek” dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Gazi, Savaş:, Arkana, Bakmadan, Gideceksin!,
Yorumlar
Haber Yazılımı