Haber Detayı
04 Ağustos 2015 - Salı 10:35
 
Göğüs Büyütme Estetiğinin Avantajları
Kadınlar göğüs büyütme estetiği olmaya karar vermeden önce ameliyattan beklentilerini netleştirmeli ve ameliyat sonrası olası sonuçlar hakkında doktorundan bilgi almalıdır.
Sağlık Haberi
Göğüs Büyütme Estetiğinin Avantajları

Göğüs büyütme estetiği, fiziksel olarak görünümü geliştirir, özgüveni artırır, kıyafet seçiminde özgürlük sağlar, sosyal ilişkilerde kişiye rahatlık sağlar.

Kadınlar göğüs büyütme estetiği olmaya karar vermeden önce ameliyattan beklentilerini netleştirmeli ve ameliyat sonrası olası sonuçlar hakkında doktorundan bilgi almalıdır.

Göğüs büyütme ameliyatına aday olacak kadınlar, en mükemmel görünüme ulaşmak yerine öncelikle göğüslerine ve bedenlerine en uygun iyileştirmeyi hedeflemelidir.

Eğer hastanın göğüs büyütme ameliyatından fiziksel olarak beklentileri sağlıklı ve gerçekçi ise bu ameliyat için uygun demektir. Bu hastanın en ideal görünüme ulaşmak için en uygun cerrahi yaklaşımı seçmesini sağlar. Doktorunun önereceği şekil, implant ölçüsü ve cerrahi yöntemi dikkate almasını sağlar. Aşağıdaki koşullardan ve özelliklerden en az birisi size uyuyorsa meme büyütme ameliyatı sizin için uygun bir seçenek olabilir:

●     Göğüslerinizin çok küçük ya da az gelişmiş olduğunu düşünüyorsanız,

●     Göğüsleriniz çok küçük olduğu için vücut şeklinizin orantısının bozulduğunu ve bu yüzden kalçalarınızın daha geniş göründüğünü düşünüyorsanız,

●     Göğüslerinizin küçüklüğünden dolayı, göğüslerinizi destekleyen sutyen ya da destekli yüzme giysileri (mayo ve bikini) seçmek zorunda hissediyorsanız,

●     Göğüslerinizin üst kısmının boş görünmesinden rahatsız oluyorsanız,

●     Göğüslerinizin asimetrik ya da birbirinden farklı boyut ya da şekilde görünüyorsa,

●     Şu anda göğüslerinizde “meme implantı” var ve onlar size sorun yaratıyorsa,

●     Bir ya da iki göğsünüzde birden normal olmayan ya da doğal durmayan ya da uzun ince ve uzun bir görünüm varsa.

Dolgun ve güzel göğüslere sahip olmanın size kazandıracağı avantajlar ise:

●     Daha kadınsı hissetmenize ve daha kadın görünmenizi sağlar.

●     Özsaygınızı ve özgüveninizi artırır.

●     Daha rahat ve çok daha çeşitli kıyafet seçebilir, giydiğiniz giysilerin üzerinize daha çok yakıştığını hissedersiniz.

●     Daha simetrik görünen göğüslere sahip olabilirsiniz.

●     Gebelik, bebek emzirme ve kilo kaybı nedeniyle oluşan değişiklikler düzelmiş olur.

Meme büyütme ameliyatların kadınların sonuçlarından en memnun kaldıkları estetik ameliyatlardan birisidir. Siz de ameliyat olma kararı almak için bu yazıyı okuyorsanız, bunun yolu cerrahınızı iyi seçerek, göğü büyütmeyle ilgili beklentilerinizi cerrahınıza açıkça anlatarak ve doktorunuzun tip, büyüklük ve şekille ilgili size vereceği tavsiyeleri dikkate alarak sonucundan memnun kalacağınız bir operasyon geçirebilirsiniz.

(Advertorial-Tanıtıcı İlan)

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kadınlar, göğüs, büyütme, estetiği, olmaya, karar, vermeden, önce, ameliyattan,
Yorumlar
Haber Yazılımı