Haber Detayı
01 Temmuz 2018 - Pazar 00:38
 
Gölbaşı'nda 15 Temmuz Hazırlıkları Başladı
Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan başkanlığında \'15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü\' kapsamında Gölbaşı’nda yapılacak etkinliklere yönelik toplantı yapıldı.
Gölbaşı Haberi
Gölbaşı'nda 15 Temmuz Hazırlıkları Başladı

15 Temmuz’da darbecilerin hedef noktası haline gelen Özel Harekat Daire Başkanlığı ve Türksat’ın yer aldığı Gölbaşı’nda, Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan başkanlığında ''15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'' toplantısı yapıldı.Gölbaşı Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Bilgihan’ın yanı sıra Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Garnizon Komutanı Yüzbaşı Murat Kuyucu, Gölbaşı Emniye Müdürü İmdat Gökmen, Gölbaşı İlçe Müftüsü Ahmet Halıcı, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü İrfan Özüdoğru ve diğer kurum müdürleri katıldı.

Bilgihan toplantıda, yurt genelinde olduğu gibi 15 Temmuz’un ikinci senesinde Gölbaşı’nda da programlar yapılacalağını ifade etti. Toplantı da konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ise “ ’Gazi Gölbaşımız’ 15 Temmuz günü hain darbecilere karşı verdiği mücadele ile o gece kilit bir rol oynamıştır.’Hayasızca akına’ gövdesini siper etmiş, şehitler ve gaziler vermiştir. Bu vesile ile tüm 15 Temmuz’un kahraman gazilerine şükranlarımı sunuyor ,aziz şehitlerimizi bir kere daha rahmet ve minnetle anıyorum.15 Temmuz’u asla unutmayacağız ve unutturmayacağız” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Gölbaşı'nda, 15, Temmuz, Hazırlıkları, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı