Haber Detayı
24 Nisan 2022 - Pazar 11:51
 
Gölbaşı'nda Çocuklar 23 Nisan'ı Doyasıya Kutladı
Gölbaşı Belediye’sinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlediği birbirinden renkli etkinlikler Gölbaşılı çocukların yüzünü güldürdü.
Gölbaşı Haberi
Gölbaşı'nda Çocuklar 23 Nisan'ı Doyasıya Kutladı

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in önderliğinde başlayan 23 Nisan etkinlikleri her yıl olduğu gibi bu yıl da Gölbaşı’nda coşku ile kutlandı. Çocuklar için hazırlanan etkinlikte; animatörler DJ eşliğinde çocukları eğlenirken, jonglör ve bando takımı gösterisi, yüz boyama, masal ve filim kahramanları, uçurtma ve pamuk şeker dağıtımı, palyaço eşliğinde sihirli balon şov, uzay simülasyonu miniklerle buluştu. Uçurtma, survivor ve pony at etkinliklerinde doyasıya eğlenen minikler keyifli anlar yaşadı. Yarışmalarda birbirinden güzel hediyeler kazanan miniklerin mutluluğu görülmeye değerdi.  

 

“En güzel mutluluk çocukların yüzünü güldürmektir” 

23 Nisan kutlamalarında konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bu kutlu bayramın 102. Yılında Gölbaşılı çocuklarımızla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 23 Nisan 1920 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının dünyada bir ilk olarak, çocuk bayramı ilan etmesinin ardından 102.yılını kutladığımız bu özel günde çocuklarımız için düzenlediğimiz etkinliklerle bir nebze olsun onların yüzünü güldürmek istedik. Çünkü çocuklar gülerse tüm dünya güler demiştik. Bugün tüm dünya çocuklarını yüzü güldü. Dünyadaki en büyük mutluluk çocukların yüzünü güldürmektir” dedi.  

Çocuklarla özel olarak ilgilenen Başkan Ramazan Şimşek, 23 Nisan’ın tüm dünya çocuklarına kutlu olmasını dilediğini söyledi. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Gölbaşı'nda, Çocuklar, 23, Nisan'ı, Doyasıya, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı