Haber Detayı
26 Temmuz 2015 - Pazar 23:25
 
Gölbaşı Belediyesi'nden Asfalt Atağı
Gölbaşı Belediyesi Eymir Mahallesi başta olmak üzere ve diğer ihtiyaç duyulan yollarda asfalt yapım çalışmasını hızla sürdürüyor.
Gölbaşı Haberi
Gölbaşı Belediyesi'nden Asfalt Atağı

Gölbaşı Belediyesi yol açma ve yama çalışmalarına bu yılda hızla devam ediyor. Gölbaşı’nda pek çok noktada sürdürülen çalışmalarla tonlarca asfalt serimi gerçekleştiriliyor. Son olarak Gölbaşı Belediyesi Eymir mahallesinde imara yeni açılan yollarda ve sokaklar ile bozulan yollarda asfalt çalışmasını sürdürüyor. Ayrıca Eymir Mahallesi halk pazarına yeni açılan imar yolunu da hızla tamamlayarak asfaltını serdi. Gölbaşı’nın hızla gelişen noktalarında yürütülen yol çalışmaları vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

ASFALT MİKTARINI 2 KATINA ÇIKARTACAĞIZ
Bütün yapılan yatırımların daha modern bir Gölbaşı için olduğunu belirten Duruay, “Bölgemiz Başkent’in hızla gelişen cazibe noktalarından birisi. Belediye olarak biz bu hızlı gelişimi en doğru şekilde ve sürdürülebilir olması için üzerimize düşen çalışmaları bir bir gerçekleştiriyoruz. Ortaya koyacağımız dev yatırımlar ile Gölbaşı’nı başkentin yıldızı haline getireceğiz. Kış aylarına girmeden ve vatandaşımızı mağdur etmeden asfalt çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürerek kısa sürede tamamlayacağız. En yakın süre içerisinde asfalt plentimizide hizmete açarak Gölbaşı’na her yıl attığımız asfalt miktarını 2 katına çıkartmayı planlıyoruz’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Gölbaşı, Belediyesi, Eymir, Mahallesi, başta, olmak, üzere, diğer, ihtiyaç, duyu
Yorumlar
Haber Yazılımı