Haber Detayı
03 Mart 2016 - Perşembe 09:57
 
Gölbaşı'nda Taksi Durakları Yenileniyor
Ankara-Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışma ile Gölbaşı merkezde 6 taksi durağı yenileniyor.
Gölbaşı Haberi
Gölbaşı'nda Taksi Durakları Yenileniyor

Yeni taksi durakları 20 m2 kapalı alandan oluşmakta olup, içerisinde bekleme salonu, mutfak ve wc yer alıyor. Taksi durakları yeni görüntüsü ile, cephe yenileme projesine de uyum sağlıyor. Bu sayede taksi durakları yeni halleri ile Gölbaşına modern ve estetik görünüm katacak.

Gölbaşı taksici esnafı, yıllardır hizmet verdikleri duraklarının sorun yumağı haline geldiğinden söz ederek, büyük bir dertten kurtulduklarını söyledi. Geçmişte plastikten yapılmış olan taksi durağının zorluklarına değinen taksiciler, “Yazın soğutamaz, kışın ısıtamazdık. Bizi bu dertten kurtardığı için Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a ve Gölbaşı Belediyesi’ne  çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Taksici esnafının bütün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanan duraklar hakkında konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay; ‘ “Gölbaşı taksi esnafımızı yıllardır baraka şeklinde kullandıkları duraklardan çok yakın zaman da kurtaracağız. Yeni taksi durakları hem modern hem de taksicilerimiz için çok kullanışlı. Dış cephe yenileme projesine uygun tasarlanan duraklarımız Gölbaşı’mıza ayrı bir estetik katacak.’ şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AnkaraGölbaşı, Belediyesi, Fen, İşleri, Müdürlüğü, tarafından, yürütülen, çalışm
Yorumlar
Haber Yazılımı