Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 11:08
 
Güçlü Şenel: Başkan Yardımcım Kadın Olacak
Millet İttifakı Keçiören Belediye Başkan Adayı Güçlü Şenel, seçim çalışmaları kapsamında bölgesindeki muhtarları ziyaret etti.
Keçiören Haberi
Güçlü Şenel: Başkan Yardımcım Kadın Olacak

Şenel, muhtarlara belediye başkanı seçilmesi durumunda bütçeden ayda 500 lira yardım yapacakları sözünü verdi.  Şenel,  ayrıca “Seçilirsem yardımcım kadın olacak. Kadınlarla ilgili projeleri kadın başkana emanet edeceğim. Keçiören’i kadınlar ve gençlerle birlikte yöneteceğim” dedi.
Şenel, dün Uyanış Mahallesi Muhtarı Ahmet Yağlı, Osmangazi Mahallesi Muhtarı Mustafa Binbir, Hisar Mahallesi Muhtarı Mehmet Demirdağ ve Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Havva Aydemir’i makamında ziyaret etti. Ziyarette yerel seçimler öncesinde muhtar maaşlarının kaldırılabileceği konusu gündeme geldi. 

"MUHTARLAR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ GİBİ ÇALIŞACAK"

Şenel, muhtarlara belediye başkanı seçilmesi durumunda bütçeden ayda 500 lira yardım yapacaklarını söyledi.  Şenel,  “Bizim dönemimizde muhtarlar adeta bir belediye meclis üyesi gibi çalışacaklar. Sürekli iletişim halinde olacağız” dedi. Şenel,  “Seçilirsem yardımcım kadın olacak. Kadınlarla ilgili projeleri kadın başkana emanet edeceğim. Keçiören’i kadınlar ve gençlerle birlikte yöneteceğim” diye konuştu. Şenel, ayrıca  Bağlum’a ciddi yatırım yaparak bölgeyi cazibe merkezi haline getireceklerini belirtti. 

“HER ZAMAN HALKIN ARASINDA OLACAĞIM”

Şenel, dün ayrıca Osmanlı İş Merkezi ve kapalı pazar yerini ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Şenel, pazarda halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Şenel, seçmene, “Artık değişim lazım. Bu düzen böyle gitmez. Bunlara bu seçimde bir ikazda bulunalım” çağrısı yaptı. Şenel, “Tek bir şey yapıp oy vereceğiz ve ülkedeki her şey değişecek. Siz sandıkları dolduracaksınız sandıklara sahip çıkmak benim işim” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Güçlü, Şenel:, Başkan, Yardımcım, Kadın, Olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı