Haber Detayı
18 Şubat 2019 - Pazartesi 20:45
 
Güçlü Şenel'den Seçmene Sandık Çağrısı
Millet İttifakı’nın Keçiören Belediye Başkan Adayı Güçlü Şenel, 31 Mart’taki yerel seçimlere ilişkin olarak seçmene , “Tek bir şey yapacaksınız ve çok şey değişecek. Sadece sandığa gideceksiniz. Artık Keçiören’de güçlü bir alternatif var” diye seslendi.
Keçiören Haberi
Güçlü Şenel'den Seçmene Sandık Çağrısı

 Şenel, ayrıca 1 Mart’tan sonra Keçiören için teknoloji ile ilgili mega projesini açıklayacağını ve başkan seçilmesi durumunda sosyal yardımların sürdürüleceğini söyledi.

Şenel, dün Kadim Dostlar Ülkü Kardeşliği Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Zafer Gevişen, Şenel’e Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları için hazırladıkları “Nasıl Belediyecilik?” adlı bir dosya sundu.

“SANDIKLARA SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Şenel ise konuşmasında,  “Ben tüm Keçiören’in adayıyım. 645 bin seçmen 1 milyon nüfusa denk geliyor. Seçmen tek bir şey yapacak ve çok şey değişecek. Sadece sandığa gideceksiniz. Artık Keçiören’de güçlü bir alternatif var”  dedi.

Keçiören Madde Bağımlıları Merkezi

Konuşmasında Keçiören’e ilişkin bazı projelerine de değinen Şenel, “Turan Projesi’nde Türk kültür kodlarını işleyeceğiz. Keçiören’e gençleri Türk kültürü ile yaşatacak bir mekân kazandıracağız. Uyuşturucu ile mücadele için Keçiören Madde Bağımlıları Merkezi’ni açacağız” dedi. Şenel, ayrıca 1 Mart’tan sonra Keçiören için teknoloji ile ilgili mega projesini açıklayacağını ve başkan seçilmesi durumunda sosyal yardımların sürdürüleceğini söyledi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Güçlü, Şenel'den, Seçmene, Sandık, Çağrısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı