Haber Detayı
24 Şubat 2019 - Pazar 11:31
 
Güçlü Şenel: Keçiören'de Sandıklara Sahip Çıkacağız
Millet İttifakı’nın Keçiören Belediye Başkan Adayı Güçlü Şenel, 31 Mart yerel seçimleri için vatandaşlara sandığa gitme çağrısında bulundu.
Keçiören Haberi
Güçlü Şenel: Keçiören'de Sandıklara Sahip Çıkacağız

Şenel,  “Bin 900  İyi Parti, bin 900 CHP ve  bin 900 kişi de Mansur Yavaş Gönüllüleri var. Bu seçimde üç koldan sandığa sahip çıkacağız. Yeter ki siz sandığa oyunuzu sokun. 1 Nisan’da güneş Keçiören ve Ankara’da farklı doğacak” dedi.  Şenel, 3 Mart tarihinde Sancaktepe Pazarı’nda Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile ortak miting yapacaklarını bildirdi.   
Seçim çalışmalarını sürdüren Şenel, dün,  Erzurum Ağzer Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyesi kadınlar ile bir araya geldi.  Etkinlikte konuşan Şenel, “25 yıldır siyaset yapıyorum Devlet Bahçeli gitti saraya paspas oldu, bizi de ihraç etti. Ben sizin adayınızım. Siz bana sahip çıkacaksınız. Beraber zalime ‘dur’ diyeceğiz. Sizin onay vermediğiniz hiçbir projeyi hayata geçirmeyeceğim. Seçilirsem Keçiören’i kadınlarla yöneteceğim”  dedi.


“SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ”
Vatandaşlara sandık çağrısında bulunan Şenel,  “Bin 900 İyi Parti, bin 900 CHP ve  bin 900 kişi de Mansur Yavaş Gönüllüleri var. Bu seçimde üç koldan sandığa sahip çıkacağız. Yeter ki siz sandığa oyunuzu sokun. 1 Nisan’da güneş Keçiören ve Ankara’da farklı doğacak” diye konuştu.  Şenel, 3 Mart tarihinde Sancaktepe Pazarı’nda Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yavaş ile ortak miting yapacaklarını belirterek, “Biz başkaları gibi mitinge belediye işçilerini, civar bölgelerden insanları taşımayacağız. O meydanda en az 10 bin kişi olacak inşallah” dedi.


“HANIM ŞİMDİDEN 20 PATİK YAPTI”
Kadınlara yönelik projelerinden de bahseden Şenel,  şöyle konuştu:
“Evde bulunan kadınlarımızın aile ekonomisine katkıda bulunmaları için kooperatifler kuracağız. Kadınların el emeği göz nuru yaptığı eserleri biz satın alacağız. Kadınlar ürünlerini pazarlamak izin sağa sola gitmek zorunda kalmayacak. Siz üreteceksiniz ben satın alacağım. Benim hanım toruna bakarken bir yandan da çalışmaya başladı.  Şimdiden 20 patik yaptı. Keçiören’de kadınlar için lokaller kuracağız. Burada çaylar ücretsiz olacak. 25 yıldır Keçiören’i aynı zihniyet yönetiyor. Siz değerli kadınlarla artık bunları toprağa gömelim. Göreceksiniz biz burada Keçiören’i, Mansur Yavaş ile de Ankara’yı alacağız.”


“BULMACADA NEREDE TAKILDIN SÖYLE?”
Şenel, dün ayrıca Milli Düşünce Merkezi Keçiören Şubesi ile Nuri Pamir Caddesi esnafını da ziyaret etti. Ziyarette esnafın sıcak ilgisi ile karşılaşan Şenel’in, bulmaca çözen bir esnafa, “Nerede takıldın söyle?” demesi gülüşmelere neden oldu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Güçlü, Şenel:, Keçiören'de, Sandıklara, Sahip, Çıkacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı