Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 00:31
 
Güçlü Şenel: Keçiören'de Sandıkları Patlatacağız
Millet İttifakı Keçiören Belediye Başkan Adayı Güçlü Şenel, 31 Mart Yerel Seçimlerinde belediye başkanı seçilmesi durumunda hayata geçireceği projelerini açıkladı.
Keçiören Haberi
Güçlü Şenel: Keçiören'de Sandıkları Patlatacağız

Şenel, “31 Mart’ta siz sandıkları patlatmaya, biz de sahip çıkmaya hazırız. 1 Nisan’da Keçiören’de ve Ankara’da Millet İttifakı’nın zaferiyle uyanacağız” dedi.  Neşet Ertaş Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda  TBMM Başkanvekili Levent Gök, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcıları Koray Aydın, Şenol Bal ve Hasan Seymen, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, CHP Parti Meclisi Üyesi Semra Dinçer, Eski Keçiören Belediye Başkanı Hamza Kırmızı, milletvekilleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve Keçiören muhtarları hazır bulundu.


32 FARZ GİBİ 32 PROJE
Toplantıda, “Güçlü Başkan Güçlü Keçiören”, “Mansur Başkan” ve “Ne mutlu Türküm diyene” sloganları atıldı. Toplantı halk oyunları ve seğmen gösterisi ile başladı. Ardından Şenel, Keçiören için hazırladığı 32 projesini ve Keçiören’i beraber yöneteceği belediye meclis üyelerini tanıttı. Şenel, “32 projeyi yapmak 32 farz gibi bize farz olacak” dedi.
“BAYRAKLARI BİZ ASIYORUZ ONLAR KESİYOR”
Yoğun tezahürat eşliğinde sahneye çıkan Şenel, konuşmasında şunları kaydetti:
“Ben aday olduğum gün rozetimi çıkarttım. Adaylığım açıklanana kadar köpeksiz köyde değneksiz geziyorlardı. Bundan sonra gezemeyecekler. Cumhurbaşkanı çevreci bir yaklaşımla ‘Bayraklar sadece seçim büroları önünde olacak’ diyordu. Nerede çevrecilik? Biz asıyoruz onlar kesiyorlar. Bizimkiler çok az niye çünkü onlar devlet imkânını kullanıyor. Korkunun ecele faydası yok. Daha seçilmeden pazar yerlerini gezerken tezgâhları tekmeliyorlar. Mafyavari yönetimleriyle esnafı yıldırıyorlar. Rakibimin oğlu sosyal medyada insanları tehdit ediyor. ‘‘Beğenmiyorsanız Keçiören’i terk edin’ yazıyor. Bu korkunun sebebi 1 Nisan’da Keçiören’de ve Ankara’da Millet İttifakı’nın zaferiyle uyanacak olmaları. Pazara ve esnafın karşısına çıkamıyorlar. Pankartlarla yarışmaya çalışıyorlar. Hani üç dönem çok başarılı bir belediye başkanlığı yapmıştınız! Peki bu korku ve pankart yarışı neden? Demek ki Keçiören için Güçlü gelecek. Ben projelerden bahsediyorum. ’Ekmek, aş’ diyorum. Ancak rakibim insanları sindirerek susturabileceğini sanıyor.  Biz 300 bin alarak hile yapmalarına imkân vermeden Keçiören’i alacağız. 31 Mart’ta siz sandıkları patlatmaya, biz de sahip çıkmaya hazırız. Hızır yoldaşınız, Ali kılavuzunuz olsun.”


“BELEDİYENİN BURCUNA BAYRAK DİKECEĞİZ”
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aydın ise “Adeta parti değiştirerek bir parti şaklabanına dönüşmüş olan bir kişi bugün Keçiören’de fark atarak seçimi kazanacağını söylüyor. Ancak gücümüzün hareket kabiliyeti arttıkça o belediyenin burcuna Millet İttifakı’nın bayrağını dikeceğiz” dedi.


ÜLKÜCÜLERİN TOKADI
Aydın, şöyle konuştu:
“Mehmet Özhaseki seçimi kaybettiğini görünce’Ben de eskiden ülkücüydüm’ diye bir hikâye uydurmaya başladı. Ankara’da MHP oylarının yüzde 70’inin Millet İttifakı’na kayması karşılığında bu siyasi şaklabanlığı yapan Özhaseki’ye söyleyecek sözümüz var. Öz müsün Haseki misin ondan da emin değilim ama sen ülkücüleri ne sanıyorsun! ‘Onların aralarında bulundum. Sonradan anladık ki dış güçlerin oyuncağıymışız’ şeklindeki sözlerin için bütün ülkücülerden özür dileyeceksin. Bütün ülkücü arkadaşlarımızın tokadını yüzünde hissedeceksin. O bize Allah’ın bir lütfudur aslında. ‘İşin aslı Haseki tarzı’ diyor. Senin o yalan söyleyen, milletle alay eden dilini sevsinler. Seni 31 Mart akşamı Ankara’nın bir tarafına götüreceğiz. Gözlerini bağlayıp bırakacağız. Sen, ‘Kızılay’ı nasıl bulurum?’ onun hesabını yap.”


“KEÇİÖREN’E GÜÇLÜ GELECEK”
TBMM Başkanvekili Gök ise 15 gündür devletin tahsis ettiği makam aracını kullanmadığını belirterek, “Bu benim ahlak anlayışımdır. Hodri meydan” dedi. Gök, “Güçlü Şenel’in Keçiören Belediye Başkanı olacağını ben bugün görüyorum ve onu kutluyorum. Çok da güzel bir slogan bulmuşsunuz. Evet Keçiören’e Güçlü gelecek”  diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Güçlü, Şenel:, Keçiören'de, Sandıkları, Patlatacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı