Haber Detayı
20 Nisan 2022 - Çarşamba 10:45
 
Gümüşhaneliler Sincan'da İftarda Buluştular
Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) tarafından Sincan Belediyesi Kültür Evi’nde düzenlenen iftar programına çok sayıda davetli ve 800'den fazla Gümüşhaneli katıldı.
Ankara Haberi
Gümüşhaneliler Sincan'da İftarda Buluştular

Gümüşhane Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen iftar programı muhteşem bir katılımla gerçekleşti. Sincan Belediyesi Kültür Evi’nde düzenlenen iftar programında Sincan ve Etimesgut ilçelerinde ikamet eden Gümüşhaneliler katıldılar. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın da bizzat katıldığı ve iftar programlarının yoğunluğu nedeniyle fazla kalamadığı iftar programında Gümüşhaneliler birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilediler.

 

İftar programına Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın yanı sıra Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanı ve aynı zamanda Gümüşhaneli olar Tuna Koç, Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal, GÜDEF Başkanı Hamdi Arslan ve Yönetim Kurulu, GÜDEF Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı Köksal Gül, Etimesgut Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Ayhan Şahin, MHP ve BBP Sincan İlçe Teşkilatı, Sincan Ülkü Ocakları Başkanı Lütfü Uslu, ATO Emlak Komitesi Başkanı Kenan Bayram, Dünya Ahıska Türkleri Ankara Başkanı Fezli Eşrefova, Sincan Gümüşhaneliler Derneği Başkanı ve Yönetimi, Şiran ve Kelkit İlçelerinin Derneklerinin başkan ve yöneticileri, AK Parti Çankaya İlçe Teşkilat Başkanı Tahsin Yıldız, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda Gümüşhaneli katıldı.

 

Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) Başkanı Hamdi Arslan, iftar programında yaptığı konuşmasında programa katılan tüm hemşerilerine teşekkür ederken “Birlik ve beraberliğimizin ne kadar güçlü ve samimi olduğunu burada bir kez daha görüyoruz. Gümüşhaneliler olarak birliğimiz daim olsun, programımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Arslan’ın ardından Cumhurbaşkanı Baş Danışmanlarından Tuna Koç ve Gümüşhaneli olan iş adamlarımızdan ve Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal’da bir konuşma yaparak davetlileri selamladılar.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Gümüşhaneliler, Sincan'da, İftarda, Buluştular,
Yorumlar
Haber Yazılımı