Haber Detayı
24 Eylül 2014 - Çarşamba 01:28
 
Günde 8 Bardak Su İçin
Kazan Belediyesi’nin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile birlikte düzenlediği seminerde konuşan Diyetisyen Ayşegül Öztürk, günde en az 8 bardak su içilmesi gerektiğini söyledi.
Sağlık Haberi
Günde 8 Bardak Su İçin

Kazan Belediyesi farklı bir etkinliğe daha iza atarak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile birlikte Sosyal Hizmet Merkezi konferans salonunda Sağlıklı Beslenme semineri düzenledi. Diyetisyen Ayşegül Öztürk tarafından verilen Sağlıklı Beslenme seminerine Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Yazıcı,  Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hasan Yılmaz, Belediye Sağlık İşleri Müdürü Yusuf Erçelik ve vatandaşlar katıldı.

Seminerde önemli açıklamalarda bulunan diyetisten Ayşegül Öztürk, sağlıklı beslenmede su içmeye dikkat çekti. Öztürk, “Günde en az 8 bardak su içilmeli. Bitki çayları, meyve suları vücuttan su atılmasına neden olacağından suyun yerini tutmaz. Sadece zayıflamak için değil sağlıklı bir bedene ve bünyeye sahip olmak için de doğru beslenmek gerekir” dedi.

Seminerden memnun kalan vatandaşlar yeni bilgiler öğrendiklerini, Diyetisyen Ayşegül Öztürk’ün uyarılarını dikkate alacaklarını söylediler.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Kazan, Belediyesi’nin, Aile, Sosyal, Politikalar, Bakanlığı, birlikte, düzenledi
Yorumlar
Haber Yazılımı