Haber Detayı
03 Eylül 2018 - Pazartesi 04:09
 
Halil Şahingöz'den Enver Demirel'in Adaylığıyla İlgili Açıklama
MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Enver Demirel'in adaylığını açıklaması karşısında bu gerçeği kabullenmek istemeyenlere yönelik oldukça sert bir açıklama yaptı.
Etimesgut Haberi
Halil Şahingöz'den Enver Demirel'in Adaylığıyla İlgili Açıklama

Halil Şahingöz, çok sert bir dille Enver Demirel'in MHP'den yeniden aday gösterilmesi ve Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından bunun açıklanmasının ardından Başkan Demirel'in adaylığını çekemeyenlerin, kabullenemeyen ve içine sindiremeyenlerin olduğunu belirterek çok sert bir dil kullanarak bu kişileri eleştirdi ve aşağıdaki açıklamayı yaptı:

"Değerli Etimesgutlu Hemşehrilerim!

Türk siyasi tarihinde eşi benzeri görülmemiş dehasıyla, vakar ve duruşuyla, kararlılığı ve ferasetiyle, önce ülkem sonra partim diyecek derecede vatanperverliğiyle, devlet adamlığı ve nezaketiyle daima örnek bir siyasetçi olan Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli, başarılı çalışmalarıyla, örnek belediyecilik anlayışıyla, hizmette hiçbir ayrım gözetmeyen, sadece Etimesgutlunun değil , herkesin gönlüne taht kurmuş olan Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver Demirel'i birkez daha Etimesgut Belediye Başkanlığı'na aday olarak göstermiştir. Yüce Allah'ın izni ve sizlerin takdiriyle sayın Enver Demirel bir kez daha Belediye Başkanlığı'na seçilecek ve Etimesgut'a hizmet etmeye devam edecektir.

Lakin, bu gerçeği kabullenmek istemeyen, Etimesgut'un hızla gelişimini kabullenemeyen, adil ve dürüst hizmet anlayışını sindiremeyen bazı şahsiyetler, hep birlikte huzur içinde yaşadığımız Etimesgutumuzu bölmek, hemşehrilerimizi yanıltmak maksadıyla haddini aşan, boyundan büyük cümleler sarf etmektedirler.

Herkes bilmelidir ki, Türk Dünyası'nın Bilge Lideri, Hareketimizin Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'yi densiz ve mesnetsiz iddialarla itham etmek kimsenin haddi değildir.

Ve yine herkes bilmelidir ki, Etimesgutlu'nun birliğini, dirliğini, huzurunu ve kardeşliğini bozmaya o küçük beyinlerin ağızlarından çıkan büyük cümleler yetmeyecektir.

Bizler liderimizin rehberliğinde, Mustafa Kemal Atatürk'ün izinden ayrılmayan Türk Milliyetçileri olarak, Türk milletini karşılıksız sevmeye, bu millete hizmet etmeyi ibadet saymaya devam edeceğimizi bildirirken, herkesi hakkı olan ile haddi olanı ayırt edecek idrak ve ahlâka davet ediyoruz."

Halil Şahingöz (MHP Etimesgut İlçe Başkanı)

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Halil, Şahingöz'den, Enver, Demirel'in, Adaylığıyla, İlgili, Açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı