Haber Detayı
26 Temmuz 2017 - Çarşamba 21:20
 
Halil Şahingöz: Gece Gündüz Demeden Çalışacağız
Etimesgut’ta MHP’nin yeni ilçe başkanı Halil Şahingöz, bugün teşkilat olarak düzenlediği basın toplantısında yerel gazetelerin temsilcileriyle bir araya geldi.
Etimesgut Haberi
Halil Şahingöz: Gece Gündüz Demeden Çalışacağız

MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz, teşkilat yönetim kurulu üyeleriyle birlikte düzenlediği basın toplantısında “Hepsi birbirinden kıymetli 28 yönetim kurulu arkadaşımla birlikte MHP’yi Etimesgut’ta temsil etme sorumluluğu şahsımıza verilmiştir” dedi. Sabah kahvaltısında yerel basın ile bir araya gelen Şahingöz burada yaptığı açıklamada “Davamızın geleceği birliktedir. Birlik, beraberlik içinde olmaktır. Davalarımızın çözümü kendimize dönmek, sarsılmaz bir birlik halinde el ele vermek ve geceli gündüzlü çalışmaya girişmekle mümkündür” dedi.

Şahingöz sözlerine şöyle devam etti:

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

“Kuruluşundan günümüze kadar MHP’nin Etimesgut’ta ilçe başkanlığı, ilçe yöneticiliği yapmış, maddi ve manevi katkılarda bulunmuş, emekleri geçmiş, bu davaya her şeyden evvel gönüllerini vermiş ağabeylerimize, ablalarımıza ve kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu kutlu dava bayrağını taşıdıkları süreçte her daim esirgemedikleri desteklerini bundan sonraki süreçte de devam ettireceklerine inancım tamdır. Bu davanın her bir neferi değerlidir, kıymetlidir, yeteneklidir, üstün niteliklere sahiptir. Ancak bizim bugünden sonraki çalışma prensibimizin temeli liyakat ve sadakat olacaktır.

Bu çerçevede uyumsuzluk gösteren arkadaşlarımızla uzun yolları yürümemiz mümkün olmayacağı gibi bizlerle yürüyen, gayret gösteren, çaba sarf eden samimi arkadaşlarımızın da emeklerine gölge düşürülmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Bu büyük bayrak yarışında, bayrak değişiminin önce Etimesgutumuza sonra Ankaramıza ve Tüm ülkemize ve biz Türk Milliyetçilerine umut bağlayan tüm Türk İslam Dünyasına hayırlara vesile olmasını diliyorum. Öncelikle tarafıma tevdi edilen bu görev için teveccüh gösteren Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi bu kutlu göreve bizi layık görmesinden dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Zor ama bir o kadar da kutlu bu görev için gece gündüz çalışacağız.”

EN GÜZEL ÖRNEĞİ ETİMESGUT

MHP’nin köklü bir geçmişe sahip olduğunu belirten Şahingöz, “Türlü badirelerden geçerek günümüze gelmiş güçlü bir partidir MHP. Partimizin bilge lideri Devlet Bahçeli’nin telkinlerine, uyarılarına ve nasihatlarına kulak tıkanmasının sonuçları maalesef ülkemize ağır musibetlerle ödettirilmiştir” dedi. Milliyetçi Ülkücü hareket içinde ayrılık gayrılık isteyenlerin, fitne fesat üretenlerin bütün çabalarının nafile olduğunu hatırlatan Şahingöz, “Bunun en büyük örneği yeni oluşan Etimesgut İlçe Teşkilatıdır” açıklamasında bulundu.

MHP kadrolarının her alandaki samimiyeti ve başarısının aşikar olduğunu kaydeden Şahingöz, Genel siyasetteki doğrularına paralel olarak yerel yönetimlerdeki anlayışı yla da takdire şayan olduğunu ve bunun en güzel örneğini Etimesgut’ta gördüklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti:

“Etimesgut Belediye Başkanımız Sayın Enver Demirel’in gayretleriyle ilçemiz 1999 yılından bu yana adeta köyden kente dönüşmüş, fiziki şartlarından sosyal imkanlarına varana dek Türkiye’ye örnek bir belediye haline gelmiştir. MHP kadrolarının samimiyet ve ihlasla çalışmasının neticesinde el attığı her alan bir değer olmuş, kıymet artışı yaşamıştır. MHP’li Belediye Başkanımız Enver Demirel’in başarılı belediyecilik çalışmaları adeta bir okul gibi tüm yerel yönetimlere örnek olmuştur.  Kendisine ve kadrosuna huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum.

Daha önce de belirttiğim bir hususu yeniden vurgulamak istiyorum. Bu kutlucu yolculukta her bir arkadaşımızın emeğine, gayretine yine ihtiyacımız olacak. O yüzden hiç kimseden kopmadan, kırılmadan, eğilip bükülmeden, küsmeden, darılmadan herkesi tek bir hedef için bir arada görmek istiyoruz. Çünkü bir gücümüzü Türk Milletinden, değerli dava arkadaşlarımızdan ve Etimesgutlu hemşerilerimizden alıyoruz.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Halil, Şahingöz:, Gece, Gündüz, Demeden, Çalışacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı