Haber Detayı
06 Ağustos 2016 - Cumartesi 14:27
 
Halkbank Voleybolcuları, Dünya Göz'de Sağlık Kontrolünde
Halkbank Bayan Voleybol A Takımı, Genç Takımı ve Küçük Takımı Dünyagöz Keçiören’de tam kapsamlı göz kontrolünden geçti.
Sağlık Haberi
Halkbank Voleybolcuları, Dünya Göz'de Sağlık Kontrolünde

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Halkbank Bayan Voleybol A Takımı, Genç Takımı, Küçük Takımı ve Antrenörler tam kadro olarak Dünyagöz Keçiören’de kapsamlı göz kontrolünden geçti.

Halkbank Bayan Voleybol Takımlarını ve teknik ekibi karşılayarak tek tek ilgilenen Dünyagöz Ankara İş Geliştirme Bölge Yöneticisi Ali Olgun Boydak, sporcularda göz sağlığının önemine dikkat çekti. Voleybolcuların göz muayenlerini yapan Dünyagöz Ankara doktorları göz sağlığının korunması için büyük önem taşıyan retina muayenesinin tüm sporcular için lisans aşamasında zorunlu hale getirilmesinin gerektiğini vurguladılar.

Halkbank Bayan Voleybol Takımları göz kontrollerinin Dünyagöz’de yapılmasından ve sporcuları 2015 yılının Aralık ayında hizmet vermeye başlayan Keçiören’de ağırlamaktan çok memnun olduklarını söyleyen Dünyagöz Keçiören Müdürü Kevser Tan, “ herhangi bir sorunu olsun ya da olmasın sporcuların göz sağlığının korunması için takip çok önemli, Dünyagöz Hastaneler Grubu olarak Sporcu Göz sağlı konusuna özel merkezlerimizle eğilmiş durumdayız. Bize ihtiyaç duyan her sporcumuz için kapılarımız açıktır’’ dedi.

Halkbank Bayan Voleybol Takımları Baş Antrenörü Dr. Cengiz Akarçeşme ise sporcuların göz muayenesi ve özellikle yapılan görme alanı tetkiği ile ilgili detaylı bilgiler aldığını söyleyerek “Bilinçli bir şekilde gözümüzü periyodik olarak kontrol ettirmek ve gerektiğinde erken müdahale için Dünyagöz’e başvuracağız’’ dedi ve yöneticiler başta olmak üzere tüm Dünyagöz çalışanlarına çok teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Halkbank, Bayan, Voleybol, A, Takımı, Genç, Takımı, Küçük, Takımı, Dünyagöz, Keç
Yorumlar
Haber Yazılımı