Haber Detayı
10 Ekim 2017 - Salı 11:02
 
Hasan Avşar, CHP Sincan İlçe Başkanlığı'na Adaylığını Açıkladı
Delege seçimlerini tamamlayan ve 10 Aralık günü yapılacak olan İlçe Kongresine hazırlanan CHP Sincan İlçe Örgütü'nde, İlçe Başkanlığı yarışı başladı.
Sincan Haberi
Hasan Avşar, CHP Sincan İlçe Başkanlığı'na Adaylığını Açıkladı

Sincan CHP’ de mahallelerde yapılan delege seçimlerinin ardınndan, İlçe Başkan adayları da çalışmalarına başladı. Kongre sürecinde aday olması beklenen dört adaydan ilk resmi açıklamayı yapan Hasan AVŞAR oldu.

CHP Sincan İlçe yönetiminde Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Yardımcı olarak görev yapan Hasan AVŞAR, yazılı bir açıklama yaparak 10 Aralık’ta yapılması planlanan kongrede aday olacağını resmen açıkladı.

Yaptığı yazılı açıklamada CHP’nin kongre takvimini anlatarak, ”Bilindiği üzere CHP’nin kongre takvimi başlamıştır. Bu süreçte demokrasinin kurallarını mahallelerimizde başlatarak ilçe kongremizde oy kullanacak delege seçimlerimizi tamamlamış bulunuyoruz. Sincan’ın önemli sorunları olan hastane,ulaşım,kentsel dönüşüm ve güvenlik konularında hazırlayacağımız projelerle Sincan’a umut olmak için adayız” dedi.

CHP Sincan İlçe Başkan Adayı Hasan AVŞAR, “Belediye çalışmalarını yakından takip ederek,formalite haline gelen meclis toplantılarına son vermek ,yapılacak ilk yerel seçimlerde Sincan Belediyesi’ne Atatürk ve ilke devrimlerine inanmış, demokratik,laik sosyal bir hukuk devletini benimsemiş meclis üyeleri ve belediye başkanı kazandırmak için adayız” açıklamasında bulundu.

10 Aralık’ta yapılması planlanan kongrede genç, dinamik, geleceğe umutla bakan,halka güven veren  kadromuzla yönetime talip olduklarını açıkladı… Öte yandan, mevcut İlçe Başkanı Önder Ağdede ise, İlçe Başkanlığı'na yeniden aday olmayacağını belirtti.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Hasan, Avşar,, CHP, Sincan, İlçe, Başkanlığı'na, Adaylığını, Açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı