Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 11:10
 
Haymana'da Bulunan Akıllı Kavşakta Yeni Düzenleme
Yapıldığı günden beri Haymanalıların eleştirilerine konu olan ve zaman zaman kazaların yaşandığı akıllı kavşakla ilgili olarak Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut..
Ankara Haberi
Haymana'da Bulunan Akıllı Kavşakta Yeni Düzenleme

Yapıldığı günden beri Haymanalıların eleştirilerine konu olan ve zaman zaman kazaların yaşandığı akıllı kavşakla ilgili olarak Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğünde bir dizi görüşme yaptı. Görüşmeler neticesinde akıllı kavşakta yeni bir düzenleme yapılması hususunda görüş birliğine varıldı.

Başkan Turgut “Vatandaşlarımızın talebi hep önceliğimiz oldu”

Konuyla ilgili açıklama yapan Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut Haymanalıların taleplerinin hep öncelikleri olduğunu belirterek “Akıllı kavşak konusunda hemşehrilerimizin şikâyetleri oluyordu. Zaman zaman kazaların da olduğu kavşakta daha büyük sıkıntılar yaşanmaması için Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğümüzle bir dizi görüşme gerçekleştirdik. Görüşmelerimiz sonucunda kavşakta yeni bir düzenleme yapılması hususunda görüşbirliğine vardık. Haymana’mıza hayırlı olsun.” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Haymana'da, Bulunan, Akıllı, Kavşakta, Yeni, Düzenleme,
Yorumlar
Haber Yazılımı