Haber Detayı
13 Mart 2020 - Cuma 00:21
 
İbrahim Doğan, AASKF Başkanlığı'na Adaylığını Açıkladı
Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun (AASKF) Nisan ayında yapılacak Olağan Genel Kuruluna sayılı günler kala İbrahim Doğan, Başkanlık için aday olduğunu açıkladı.
Spor Haberi
İbrahim Doğan, AASKF Başkanlığı'na Adaylığını Açıkladı

          Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun Nisan ayında yapılacak Olağan Genel Kuruluna sayılı günler kala mevcut Başkan Murat Kandazoğlu,  Pursaklar Belediyespor Kulübü Başkanı ve eski Federasyon Yönetim Kurulu üyesi Halil Turan’ın dışında üçüncü aday Ankara Beypazarı’lı  olan, futbolculuğu dışında çeşitli kulüplerde Yöneticilik ve antrenörlükte yapmış olan,  halen Kalecikspor yönetim kurulu üyeliği ve  Kalecikspor antrenörlüğü de yapan İbrahim Doğan oldu.

          Yaptığı Basın açıklaması ile adaylığını duyuran İbrahim Doğan’ın yanında en dikkat çekici isimler ise önceki dönemlerde  Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda yöneticilik yapmış kulüplerin sevgi ve saygısını kazanan Nurettin Erol ve İbrahim Erol’un bulunması oldu.

          Ulusal ve Yerel basının büyük ilgi gösterdiği toplantıda Federasyon Başkan Adayı İbrahim Doğan, adaylığı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ‘’Hedefim, seçildiğimiz  taktirde Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu kavgadan uzak kulüpleriyle barışık, siyasi ve politik anlamda uzlaşmacı bir federasyon başkanı olmak.  Spor Bakanlığı ve Genel Müdürlük başta olmak üzere TASK Konfederasyonu,  Belediyeler,  Siyasi Partiler ve Sivil Toplum kuruluşları ile ortak hareketle Ankara’yı tesis ve sporcu anlamında Futbol başta olmak üzere tüm branşlarda en üst seviyeye taşımaktır.’’ diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: İbrahim, Doğan,, AASKF, Başkanlığı'na, Adaylığını, Açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı