Haber Detayı
25 Ocak 2018 - Perşembe 14:40
 
İYİ Parti Etimesgut'ta Kuruluşunu Tamamladı
Genel Başkanlığını Meral Akşener’in yaptığı İYİ Parti Etimesgut İlçe Teşkilatı, Tansel Geyik’in başkanlığında kuruluşunu tamamlayarak çalışmalarına başladı. İYİ Parti Etimesgut İlçe Başkanı Tansel Geyik, konuyla ilgili olarak bir basın toplantısı düzenledi.
Etimesgut Haberi
İYİ Parti Etimesgut'ta Kuruluşunu Tamamladı

5 Aralık 2017 günü İlçe Başkanlığına atanan Tansel Geyik, burada yaptığı konuşmasında 2009 yılından bu yana Etimesgut’ta ikamet ettiğini, işletme mezunu olduğunu ve halen Tarih Bölümü öğrencisi olduğunu belirtti. Beraberinde İlçe Başkan Yardımcılarıyla birlikte basının karşısına çıkan Geyik şöyle konuştu:
   “Atanmamdan kısa bir süre sonra İlçe Teşkilatını ve Gençlik Kollarımızı oluşturarak ilk toplantımızı gerçekleştirdik, yönetim kurullarımızı oluşturduk. İlçe Yönetim Kurulunu oluşturan arkadaşlarımızın yaş ortalaması 42, eğitimleri ise yüzde 65’e yakın oranı üniversite mezunu. Teşkilatımızı kurarken özellikle her meslekten ve güzel ülkemizin her bölgesinden arkadaşlarımızın olmasına dikkat ettik.
   Sayın liderimiz, Genel Başkanımız Meral Akşener’in belirttiği gibi parti vizyonumuz, Türkiyemizin tamamında ve Etimesgut’ta da; kaygısı vatan, millet, bayrak, Atatürk ve Cumhuriyet olan herkesi kucaklamaktır.
   Halkımızın talep ve katılımları bizleri mutlu edecektir. Bizler, halkımıza proje dayatmadan onların talepleri doğrultusunda hem genelde hem yerelde projeler üreteceğiz. Derdimiz, halkımızın mutlu ve refah içerisinde olması. Bulunduğumuz her yerde halkın hizmetinde onların işlerini kolaylaştıracağız. Bürokratik bariyerleri kaldıracak, onlara hizmet etmeyi ve onlarla beraber yürümeyi ilk ve hedef edineceğiz.”


ETİMESGUT İLÇE YÖNETİMİ

TANSEL GEYİK          (İlçe Başkanı)  Lisans  - Yöreüici
BAHATTİN DİNÇ         (İlçe Sekreteri) Lise  - Müteahhit
BERRİN SERGİ          (İlçe Muhasibi)     Lisans - Mali Müşavir
SELAHATTİN DURU   (Teşk. Sor. B. Yrd.  Lisans  - Avukat
LEMAN BAĞIŞKAN    (Huk. Seçim İş. Sor. B. Yrd. -  Avukat
EMRAH BAKİ TURGUT (Siy. İş. Sor. B. Yrd.  - Avukat
SUAT ŞEN                   (Eğt.Kültür Sor. Bşk. Yrd.) Lisans - Emekli Öğretmen
YILMAZ UĞURLU       (Mah. İd. Sor. B. Yrd.) Lisans  - S. Meslek
FİGEN ŞAHİN            (Sos. Polt. Sor. Bşk. Yrd.)  Lisans - Kişisel Gelişim Uzmanı
EYÜP URAL              (Medyadan Sor. Bşk. Yrd.) Ön Lisans  - Uzman
EMRAH COŞKUN     (İletişim ve Tek. Sor. Bşk. Yrd.) Lisans - İnşaat Müh.

 

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: İYİ, Parti, Etimesgut'ta, Kuruluşunu, Tamamladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı