Haber Detayı
13 Mart 2020 - Cuma 00:24
 
Kamu Turnuvası'nda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Farkı
Spor Toto Öncülüğünde yapılan Kamu futbol turnuvasında oynadığı ilk maçta Gazi Üniversitesini (4-1) ikinci maçta ise İŞKUR Genel Müdürlüğünü (6-0)’la geçen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bir üst tur için büyük bir avantaj yakaladı.
Spor Haberi
Kamu Turnuvası'nda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Farkı

Bakan Murat KURUM ‘un tam destek verdiği, Bakan yardımcısı eski futbolcu Mücahit DEMİRTAŞ ise turnuva öncesi yakından ilgilendiği Çevre ve Şehirciliği iki maçta da yalnız bırakmadı.

 

Turnuvaya katılan 96 takım arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Bakan Yardımcısı nezdinde turnuvaya iştirak etmesi Bakanlığın turnuvaya verdiği önem dışında katılan takımlar ve turnuvayı seyreden taraftarlardan da olumlu not alarak Bakanlığın halkla iç içe olduğunu da gösterdi.

 

Bakan Yardımcısı Mücahit DEMİRTAŞ yaptığı açıklamada ‘’ Turnuvaya katılarak hem çalışanlarımıza spor yapma imkanı sağlamak, hem de turnuva sürecinde kurumlar arasındaki bağları güçlendirmek öncelikli hedefimiz oldu. Turnuva sürecin de de Bakanlığımızı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz ve katılan tüm takımlara başarılar diliyoruz.’’ dedi.

 

Çevre ve Şehircilik Takımının Yöneticiliğini Ahmet Sami KULAKLIOĞLU, Teknik sorumluluğunu Onur KALE yaparken kadroda SİNAN GÜLER,İLYAS TURANLI,ZAFER VAROL,SAİT ÇAKIR,AYHAN KURT,T.ANIL KESER,ÖMER AYVACI,ANIL DURAK, HASAN METİN, AHMET DAŞKIN, KEMAL ÇALLI, MUSTAFA GÜMÜŞ, SERDAR CENİKLİ, MENDERES İŞCEN, SELAHATTİN ORHANER, VELİ ŞAHİNAL, GÜRHAN ERDEM, MERT AKÖZ, HÜSEYİN ATAK, ABDULBER ASLANOĞLU ve ÜMİT ÖZCAN yer alıyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kamu, Turnuvası'nda, Çevre, ve, Şehircilik, Bakanlığı, Farkı,
Yorumlar
Haber Yazılımı