Haber Detayı
19 Ekim 2020 - Pazartesi 09:04
 
Karapınar Mahallesi'ne Spor Parkı Yapılıyor
Çankaya Belediyesi, 2017 yılında açtığı Şenol Güneş, Abdullah Baştürk, Tayfun Talipoğlu ve Yaşamkent Spor Parklarından sonra şimdi de Karapınar Mahallesi’ne 6 bin metrekarelik spor parkı inşa ediyor.
Çankaya Haberi
Karapınar Mahallesi'ne Spor Parkı Yapılıyor

Çankaya’yı geçtiğimiz 6,5 yılda Avrupa standartlarında hizmet üreten örnek bir kent haline getiren Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, dünya genelinde yaşanan pandemi sürecine rağmen hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Salgın nedeniyle bir kez daha önem kazanan sağlıklı bir yaşam için vatandaşları spor yapmaya teşvik eden ve yatırımlarını bu yönde sürdüren Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Karapınar Mahallesinde hizmete açılacak olan Spor Parkının temelini attı. 

  

Çankayalıların ve Ankaralıların spor yapmasına olanak sağlayacak ve içerisinde futbol, basketbol sahası ile fitness alanları ve yürüyüş yolunun bulunacağı spor parkı bölge halkının büyük bir ihtiyacını giderecek. Toplamda 6 bin 33 metrekarelik alana yapılacak Karapınar Spor Parkında çocuk oyun alanı ile yeşil alan da bulunacak. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Karapınar, Mahallesi'ne, Spor, Parkı, Yapılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı