Haber Detayı
08 Ocak 2021 - Cuma 08:45
 
Karapınar Spor Parkı'nda Sona Yaklaşıldı
Sosyal belediyecilik alanında yaptığı yatırımlar ve hizmetler ile Çankayalıların övgüsünü kazanan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in temelini geçtiğimiz Ekim ayında attığı Dikmen Karapınar Spor Parkı açılış için gün sayıyor.
Çankaya Haberi
Karapınar Spor Parkı'nda Sona Yaklaşıldı

Türkiye’nin en büyük belediyesi olma sorumluluğuyla hizmetlerini sürdüren Çankaya Belediyesi, pandemi nedeniyle evlerine kapanan vatandaşların spor yapmasına olanak sağlayacak Dikmen Karapınar Spor Parkını hizmete açmak için gün sayıyor. 

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan pandemi sürecinde yatırımlarına kaldığı yerden devam eden ve vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte onların sosyalleşebilmelerine olanak sağlayacak hizmetleri de gerçekleştiren Çankaya Belediyesi, Karapınar Mahallesinin çehresini değiştirecek spor parkını Çankayalıların ve Ankaralıların hizmetine sunacak. 

İçerisinde futbol, basketbol sahalarının yanı sıra fitness alanı ve yürüyüş yolunun bulunduğu 6 bin 33 metrekare alana sahip Spor Parkında pandemi dolayısıyla evlerine kapanan vatandaşlar nefes alma olanağına sahip olacak. 

Bölge halkının büyük bir ihtiyacını karşılayacak spor parkında, çocuk oyun alanı ve yeşil alan da bulunuyor. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Karapınar, Spor, Parkı'nda, Sona, Yaklaşıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı