Haber Detayı
08 Kasım 2017 - Çarşamba 10:55
 
Keçiören Belediyesi'nde Kupa Heyecanı Başladı
Bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Keçiören Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası Gıda Tüketim Şirketi ile Mali Hizmetler Müdürlüğü arasında oynanan maçla başladı.
Keçiören Haberi
Keçiören Belediyesi'nde Kupa Heyecanı Başladı

Keçiören Belediyesi'ne bağlı 13 birimin katıldığı ve 2 hafta sürecek  turnuva heyecanlı rekabetlere sahne oluyor. Keçiören'in en büyük spor salonu olan Taha Akgül Spor Salonunda düzenlenen turnuvada belediye personeli de stres atma imkanı bulurken turnuva, iş verimliliğine de katkı sunuyor.

Keçiören Belediyesi’nin bütün çalışanları ile bir aile olduğunu vurgulayan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, turnuvayı düzenleme amaçlarının sadece spor yapmak değil, aynı zamanda birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını da geliştirmek ve iş verimliliğinin artırılması olduğunu vurgulayarak, “Keçiören Belediyesi olarak her yıl düzenlediğimiz futbol turnuvasıyla personelimizin birbirleriyle daha da kaynaşmasını sağlıyoruz. Bu turnuvada centilmence mücadele eden arkadaşlarımızın birbirlerine olan saygı ve sevgileri daha da pekişecektir. Türkiye’nin en büyük 2.  ilçesi olan Keçiören'de vatandaşlarımıza hizmet vermek için enerjik bir şekilde azimle çalışmaya devam...” mesajı verdi.

Turnuva sonunda kazanan kupa ile ödüllendirilirken, "Gol Kralı", "En Centilmen Takım", "En İyi Teknik Direktör", "En İyi Kaleci" kategorilerinde de ödüller sahiplerini bulacak.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, Belediyesi'nde, Kupa, Heyecanı, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı