İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Rusça Tercüme
Rusça Tercüme
Suluk
Suluk
Haber Detayı
09 Kasım 2020 - Pazartesi 10:32
 
Keçiören Belediyesi'nden İzmir'e Gönül Tırı Yola Çıktı
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, İzmir’de yaşanan depremin ardından depremzedelere ulaştırmak üzere Keçiören Belediyesi tarafından hazırlanan bir tır ve bir de kamyondan oluşan muhtelif yaşam malzemelerini yola çıkardıklarını belirtti.
Keçiören Haberi
Keçiören Belediyesi'nden İzmir'e Gönül Tırı Yola Çıktı

Altınok, “Depremin yaşandığı ilk andan itibaren gönlümüz İzmir’de oldu. Acıları acılarımız oldu. Allah bir daha ülkemize ve tüm insanlığa bu tür felaketleri yaşatmasın.” dedi.

Keçiören Belediyesi İzmir’de yaşanan 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından orada bulunan depremzedelere destek olmak için gıda kolisi, ısıtıcı, battaniye ve maskeden oluşan muhtelif yaşam malzemelerini yola çıkardı.

 

“FELAKETLER SIRASINDA YARDIMA KOŞMAMIZ ÖNEMLİ”

Yardım tırını Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut ile birlikte uğurlayan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Felaketler sırasında birlik, beraberlik ve birbirimizin yardımına koşmamız önemli. Cumhurbaşkanımız ve bakanlarımız deprem olur olmaz olay yerine giderek vatandaşlarımızın yanında olduklarını gösterdi. Biz de özellikle gıda anlamında en kaliteli ürünlerden oluşan paketlerimizi hazırladık ve yola çıkarıyoruz. Aynı zamanda Isıtıcı, battaniye ve maske gibi muhtelif ürünler de bu paketimizin içinde yer alıyor.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, Belediyesi'nden, İzmir'e, Gönül, Tırı, Yola, Çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı