Haber Detayı
25 Ağustos 2020 - Salı 11:47
 
Keçiören'de Aile Terapi Merkezi Açıldı
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçede bir ilk olarak hizmete başlayan Aile Terapi Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi.
Keçiören Haberi
Keçiören'de Aile Terapi Merkezi Açıldı

Açılışta katılımcılara hitaben konuşan Başkan Altınok, “Günümüzde en çok tedavi talebinin olduğu, en çok randevunun alındığı müesseseler psikolojik danışmanlık merkezleri haline geldi. Bu noktada tedavilerin fiyatları çok yüksek. Biz de bu duruma çözüm noktasında nasıl bir katkı sunarız diye düşündük ve Aile Terapi Merkezi kurmaya karar verdik. Çocuklar, gençler, aileler ve çiftler için danışmanlık ve psikolojik destek hizmeti vermeye başladık.” dedi.  

Aile ve çift danışmanlığı, çocuk-ergen danışmanlığı, sosyal hizmet danışmanlığı, hukuk danışmanlığı, iş-kariyer danışmalığı ve online terapi konularında ücretsiz hizmet veren Keçiören Belediyesi Aile Terapi Merkezi'nin açılışına Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören'de, Aile, Terapi, Merkezi, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı