Haber Detayı
16 Şubat 2017 - Perşembe 21:09
 
Keçiören'de, Hafriyat Kamyonunun Altında Kaldı
Ankara'da rekreasyon çalışmalarında, kepçe operatörü olarak görev yapan işçi, hafriyat kamyonunun altında kalarak hayatını kaybetti.
Keçiören Haberi
Keçiören'de, Hafriyat Kamyonunun Altında Kaldı

Olay, Keçiören ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, Bağlum Bulvarı Bağlar Caddesi'nde devam eden rekreasyon çalışmalarında hafriyat taşıyan kamyon sürücüsü, öğle yemeğine giderken kepçe operatörü Faik Kılıç'ı da davet etti. Kamyon sürücüsüne yemeğe daha sonra gideceğini belirten Kılıç'ın o sırada göğsünü ovduğu öne sürüldü. Bunun üzerine yoluna devam eden kamyon sürücüsü, kamyonun tekerinin sekmesi üzerine taşın üzerinden geçtiğini zannederek arkasına baktı.


Mesai arkadaşının kamyonun altında kaldığını fark eden sürücü, kamyondan hemen inerek ne olduğunu anlamaya çalıştı. Kamyon tekerleğinin arkadaşı Faik Kılıç'ın kafasının üzerinden geçtiğini ve Kılıç'ın hayatını kaybettiğini gören kamyon sürücüsü, diğer arkadaşlarına ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri ifadesini almak üzere kamyon sürücüsünü emniyete götürürken, hayatını kaybeden Kılıç'ın etrafına şerit çekilerek olay yerinde inceleme yapıldı. (İHA)

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören'de,, Hafriyat, Kamyonunun, Altında, Kaldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı