Haber Detayı
25 Mart 2017 - Cumartesi 00:53
 
Keçiören'de Huzur ve Güvenlik Operasyonu
Keçiören Belediyesi ve Keçiören İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün işbirliğiyle ilçe genelinde huzur ve güvenlik operasyonu yapıldı.
Keçiören Haberi
Keçiören'de Huzur ve Güvenlik Operasyonu

Denetimlere katılan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, ilçedeki parkların uyuşturucu maddelerin satışı için kullanılmasına izin vermeyeceklerini vurgulayarak, “Uyuşturucuya hiç başlamamış gençlerimizi korumamız lazım” mesajını verdi.

Akşam 20.00-24.00 saatleri arasında gerçekleştirilen geniş çaplı huzur operasyonu kapsamında 76 park, 38 iş yeri ve 25 internet kafe denetimden geçirildi. Operasyonda Başkan Mustafa Ak’ın yanı sıra, Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut ve Keçiören İlçe Emniyet Müdürü Şerafettin Demir de hazır bulundu. Keçiören Kaymakamlığı tarafından planlanan operasyona emniyet ve zabıta birimlerinden oluşan 37 ekip ve 102 personel katıldı. Keçiören’deki huzur ve güven ortamını muhafaza etmek amacıyla yapılan operasyonla ayrıca, Keçiören'de olması muhtemel olayları önceden önleyebilmek, işlenmiş suçların firari sanıklarının yakalanmasını sağlamak, uyuşturucu madde bulundurmak, kullanmak veya satışına ilişkin şüphelileri tespit etmek ve yakalamak da hedeflendi

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören'de, Huzur, ve, Güvenlik, Operasyonu,
Yorumlar
Haber Yazılımı