Haber Detayı
10 Mart 2017 - Cuma 00:07
 
Keçiören'de Muhtarlarla İstişare Toplantısı Yapıldı
Keçiören’in yönetimine vatandaşları da dahil etmeyi ilke edinen Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Kızılcahamam’da Muhtarlarla İstişare Toplantısı düzenledi.
Keçiören Haberi
Keçiören'de Muhtarlarla İstişare Toplantısı Yapıldı

İstişare toplantısına Keçiören’in mahalle muhtarlarının yanı sıra Keçiörenli Muhtarlar Derneği Başkanı Muhammet Ekrem Kılıç da katıldı. Toplantıda muhtarlara hitap eden Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören’i muhtarlarla birlikte yönettiklerini belirterek, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Keçiörenimize daha iyi hizmet etmek için çok çalışmaya devam edeceğiz. Hiçbir ayrım gözetmeden bütün mahallelerimize eşit hizmet götürüyoruz, bunu yaparken de sizlerin istek ve önerilerine büyük önem veriyoruz. Hizmetlerimizin geliştirilmesi bakımından istişare toplantımızın çok faydalı olacağına inanıyorum. Keçiören için hayırlı hizmetlerimiz sizlerin de katkısıyla inşallah devam edecek” diye konuştu.

Keçiörenli Muhtarlar Derneği Başkanı Kılıç ise, muhtarlara her zaman destek veren Başkan Ak’a teşekkür ederek, “Bu toplantı çok yararlı oldu. Keçiören için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Konuşmaların ardından muhtarlar tek tek söz alarak mahalleleriyle ilgili görüş ve önerilerini dile getirdiler.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören'de, Muhtarlarla, İstişare, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı