Haber Detayı
27 Ağustos 2020 - Perşembe 15:44
 
Keçiören'de Sosyal Mesafeli Ayak Tenisi Turnuvası
Keçiören Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında “Sosyal Mesafeli Spor” sloganıyla geniş katılımlı “1’inci Ayak Tenisi Turnuvası” düzenliyor.
Keçiören Haberi
Keçiören'de Sosyal Mesafeli Ayak Tenisi Turnuvası

Belediye Başkanı Turgut Altınok, “30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı 7’den 70’e her yaş grubundan vatandaşımızın katılım sağladığı ayak tenisi turnuvasıyla kutlamaya başladık. Bu topraklar cetvelle çizilerek değil süngüyle kazınarak vatan olmuştur. Bu ülke, vatanı için gözlerini kırpmadan şehadet şerbeti içen kahramanların vatanıdır. Büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk`e, tüm şehit ve gazilerimize selam olsun, rahmet olsun.” dedi.

 

FİNAL 30 AĞUSTOS’TA

Keçiören Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında, 1’inci Ayak Tenisi Turnuvası’nı başlattı. Toplamda 125 kişinin mücadele ettiği turnuvada 16 erkek, 9 da kadın takımı yer alıyor. Müsabakaların tek devre usulü yapıldığı turnuvanın final maçı ise 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda gerçekleştirilecek. Final maçının ardından dereceye giren sporculara Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok madalyalarını takdim edecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören'de, Sosyal, Mesafeli, Ayak, Tenisi, Turnuvası,
Yorumlar
Haber Yazılımı