Haber Detayı
30 Ekim 2019 - Çarşamba 00:50
 
Keçiören Huzurevi Sakinleri Konya'yı Gezdiler
Keçiören Belediyesi vatandaşlara Anadolu'yu gezdirip kültür dünyalarını zenginleştirmeye devam etmesinin yanı sıra Huzurevi sakinlerine yönelik düzenlediği Konya gezisiyle de büyük beğeni topladı.
Keçiören Haberi
Keçiören Huzurevi Sakinleri Konya'yı Gezdiler

Gezilerin devam edeceği müjdesini veren Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Yaşlıların gönülleri milyarlarca gönül ve sevgidir, büyüklerimize yapılan hizmet gönül, zaman ve sevgi verilerek yapılan hizmettir” dedi.

Konya'nın da tarihi yerlerini ziyaret ederek Hz. Mevlana'nın yaşadığı topraklarda manevi dünyalarını zenginleştiren Huzurevi sakinleri Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’a teşekkürlerini iletirken,  “Bizlere verilen değerin farkındayız. Konya’nın manevi atmosferi ve tarihi bizi çok etkiledi, inşallah bu geziler devam eder, bizlere bu imkanın sunulması büyük bir ayrıcalık” ortak görüşünü dile getirdiler.

Hz. Muhammed’in (S.A.V.) ‘İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır’ Hadis-i Şerifini hatırlatan Başkan Altınok, “Yaşlıların gönülleri milyarlarca gönül ve sevgidir, büyüklerimize yapılan hizmet gönül, zaman ve sevgi verilerek yapılan hizmettir, bizler onların rızasını kazanmak ve duasını almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.​

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, Huzurevi, Sakinleri, Konya'yı, Gezdiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı