Haber Detayı
08 Ağustos 2018 - Çarşamba 04:01
 
Keçiören Müftüsü İçin Veda Yemeği Düzenlendi
Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın ev sahipliğinde, Keçiören Müftüsü Dr. İhsan İlhan’ın görev yerinin değişmesi sebebiyle Estergon Türk Kültür Merkezinde bir veda yemeği düzenlendi.
Keçiören Haberi
Keçiören Müftüsü İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Keçiören Müftüsü Dr. İhsan İlhan’ın Alanya’ya tayininin çıkması nedeniyle düzenlenen veda yemeğine Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın yanı sıra Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık, Yeni Keçiören Müftüsü Mehmet Şahin, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Şükrü Özek, Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri ve muhtarlar ile İlhan’ın çalışma ekibi katıldı.

 

KEÇİÖREN’E BİRLİKTE HİZMET ETTİK

Müftü İlhan’ın 6 yılda güzel işlere imza attığını dile getiren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak; “Keçiören’e çok büyük faydalar sağlayan değerli bir insan için düzenlediğimiz bu yemek vesilesiyle yeni görevinde başarılar dilerken Keçiören’e hizmetleri için de teşekkür diyoruz. Cami temeli atma, Keçiören’deki Kur’an Kursu sayısını artırma, 4- 6 yaş grubundaki çocuklar için cami altlarına birimler açma gibi birçok önemli ve güzel işlere birlikte imza attık. Gelecek nesle sahip çıkma, onları motive etme adına hem İlçe Milli Eğitim hem de müftülükle diyalog halinde olmak ve onların önünü açmak da bizim görevlerimiz arasında… “ diye konuştu.

 

İhsan İlhan’ın 15 Temmuz’da da devleti, ülkesi ve milletinin yanında olduğuna dikkat çeken Ak, helallik alarak “Kendisini Büyük Selçuklu Devletinin önemli kalesi Alanya’ya uğurluyoruz. Alanya sadece turizmde değil tarihte de önemli bir yere sahip… İnşallah Alanya’nın il olması sonrası kendisi kurucu müftü olarak görevine devam eder.” temennisinde bulundu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, Müftüsü, İçin, Veda, Yemeği, Düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı