Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 00:07
 
Keçiören, Vatan İçin TEK YÜREK Oldu!
Milli ve manevi konulardaki hassasiyetiyle daima önde olan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Türkiye'nin tek yürek olduğu Barış Pınarı Harekatı için herkesi ev ve işyerlerine Türk bayrağı asmaya davet ETTİ.
Keçiören Haberi
Keçiören, Vatan İçin TEK YÜREK Oldu!

Başkan Altınok’un talimatıyla Keçiören Belediyesi, "Dualarımızla, Bayraklarımızla Mehmetçiğimizin Yanındayız! İş yerinize ve Evinize Şanlı Bayrağımızı Asın" adıyla bir kampanya başlattı. AK Parti İlçe Başkanı Zafer Çoktan, MHP İlçe Başkanı Alpaslan Doğan, CHP İlçe Başkanı Kubilay Özkay, İYİ Parti İlçe Başkanı Adnan Kahraman, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Başkanı Lokman Aylar, AK Parti, MHP, CHP, İYİ Parti Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, şehit yakınları, gaziler ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen basın açıklamasına katılanlar da Türk bayraklarını sallayarak milli duyarlılık oluşturan kampanyaya destek oldular ve "Türk milleti ordusunun yanında" mesajı verdiler.

Hizmet binasını ve belediyeye bağlı tesisleri de ay yıldızlı bayraklar ve Atatürk posterleriyle donatan Keçiören Belediyesi, Mehmetçiğe moral vermek için tüm Keçiören'i Türk bayrağı ile donatmayı hedefliyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören,, Vatan, İçin, TEK, YÜREK, Oldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı