Haber Detayı
03 Şubat 2021 - Çarşamba 22:32
 
Keçiören Zabıtasından Marketlere Sıkı Denetim
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, zabıta ekipleri tarafından ilçedeki marketlerde fiyat denetimlerinin aralıksız devam ettiğini belirtti.
Keçiören Haberi
Keçiören Zabıtasından Marketlere Sıkı Denetim

İLÇE GENELİNDE EŞ ZAMANLI DENETİM

Keçiören Belediyesi zabıta ekipleri, son günlerde gündeme gelen sebze, meyve ve bakliyat ürünlerindeki fahiş fiyat artışının önüne geçmek için ilçe genelinde eş zamanlı olarak denetimlerde bulundular. Ekipler, Keçiören’de faaliyet gösteren işletmelerde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmadığını aktardılar.

 

BAŞKAN ALTINOK: FIRSATÇILIK YAPAN OLURSA YASAL İŞLEM UYGULAYACAĞIZ

Vatandaşın alım gücünü düşürecek olan her türlü haksız kazancın ve ticaretin karşısında olduklarını aktaran Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ise, “Semt pazarları, alışveriş merkezleri ve marketlerimizi bir yandan zabıta ekiplerimiz denetliyor bir yandan da bizzat ben denetliyorum. Fahiş fiyatlı ürün satışının yapılmaması yönünde işletme yetkililerimize uyarılarda bulunuyoruz. Fırsatçılık yapanları tespit ettiğimiz anda gerekli olan yasal işlemleri uygulayacağız. Vatandaşımız herhangi bir ürünü alırken fahiş bir fiyatla karşılaştığında zabıta birimimize, ‘0312 361 06 06’ telefon numarası aracılığıyla ihbarda bulunabilir.” ifadelerini kullandı.​

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, Zabıtasından, Marketlere, Sıkı, Denetim,
Yorumlar
Haber Yazılımı