Haber Detayı
20 Kasım 2016 - Pazar 10:27
 
Keçiören Bağlarbaşı Mahallesi'nde Halk Buluşması
Halk Günü buluşmalarını belediye binasından Keçiören’in mahallelerine taşıyan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak vatandaşların takdirini topladı. Halk buluşmasının bu haftaki durağı ise Bağlarbaşı Mahallesi’ydi.
Keçiören Haberi
Keçiören Bağlarbaşı Mahallesi'nde Halk Buluşması

Süleymaniye Camii’nde Cuma namazını kılan Başkan Mustafa Ak, daha sonra Halk Buluşması için Bağlarbaşı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Göreve başladığı tarihten bugüne Halk Günü buluşmalarını aralıksız sürdüren Başkan Ak, Keçiören’i Keçiörenliler ile birlikte yönetmeye özen gösteriyor. Katılımcı yerel yönetim ve sosyal belediyecilik anlayışını ilke edinen Başkan Ak, vatandaşların taleplerini, görüş ve önerilerini dinliyor, sorunlara anında müdahale ederek çözüm için belediyenin yetkili birimlerini harekete geçiriyor.

Keçiörenlilerin Halk Günü uygulamasından son derece memnun olduğuna dikkat çeken Mustafa Ak, “Elimizden geldiğince tüm vatandaşlarımızın sorunlarına yardımcı oluyoruz. Keçiörenlilerden gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkanı buluyoruz. Karar mekanizmasına vatandaşlarımızı da dahil ederek onlar için hizmet üretiyoruz. Halkımızla beraber olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin ve Keçiören’i birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Halk, Günü, buluşmalarını, belediye, binasından, Keçiören’in, mahallelerine, taş
Yorumlar
Haber Yazılımı