Haber Detayı
21 Ekim 2016 - Cuma 09:28
 
Keçiören Belediye Meclis Üyeleri, Projeleri İncelediler
Keçiören Belediyesi Meclis Üyeleri, Keçiören Belediyesi’nin tamamlanan ve yapımı devam eden projelerini gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Keçiören Haberi
Keçiören Belediye Meclis Üyeleri, Projeleri İncelediler

Belediye Meclis Üyelerinin ilk durağı Keçiören’in marka projesi Gümüşdere Ihlamur Vadisi oldu. 2016 yılı sonunda hizmete açılması planlanan projeyle ilgili son gelişmeleri öğrenen Meclis Üyeleri, daha sonra sırasıyla Keçiören Spor Salonu, Bağlum Kültür, Spor ve Gençlik Merkezi, Mahalle Konakları ve Kartaltepe Kent Ormanı’nı yerinde inceleyip çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

2009 yılında göreve geldiğinde başlattığı hizmet yolculuğunun kesintisiz sürdürmeye özen gösterdiğini belirten Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Sağlık, eğitim, yaşam alanları, kent estetiği, sosyal yardımlar, halkla ilişkiler, kültür ve sanat faaliyetlerimiz ile Keçiörenlilerin hizmetindeyiz. Milletimizin bize olan sarsılmaz inancı ve güveni, çıktığımız bu kutlu yolda bizi cesaretlendiren, motive eden ve büyük projelere başlamamızı sağlayan itici güç oldu. İnsana saygılı, değerlerine bağlı, hizmetlerinde iddialı yönetim anlayışımız ile Keçiören’i daha kimlikli, daha nitelikli bir ilçeye dönüştürme gayretimiz devam ediyor” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, Belediyesi, Meclis, Üyeleri, Keçiören, Belediyesi’nin, tamamlanan, yap
Yorumlar
Haber Yazılımı