Haber Detayı
21 Haziran 2013 - Cuma 18:11
 
Keçiören Cadde ve Sokakla Tertemiz
"Evimiz Keçiören" felsefesinden yola çıkan Keçiören Belediyesi evimiz gibi çevremizi de temiz tutmak için ilçenin sokak ve caddelerini düzenli olarak yıkayarak dezenfekte ediyor.
Keçiören Haberi
Keçiören Cadde ve Sokakla Tertemiz

Temizlik ekipleri, Keçiören'deki cadde ve sokaklarda bulunan çöp bırakma noktalarını ve kaldırımları önceden belirlenen plan dahilinde düzenli olarak yıkıyor.

Türkiye'nin en büyük metropol ilçesi olan Keçiören'in “pırıl pırıl” olması için Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Günlük temizlik çalışmaları, ilçe sınırları içerisinde bulunan 530 cadde ve 3 bin 325 sokakta aralıksız devam ediyor. Cadde ve sokaklar günlük olarak süpürülerek 24 saat temiz tutuluyor.

ÇÖP BIRAKMA NOKTALARI YIKANIYOR

Belediye ekipleri günlük rutin temizlik çalışmalarının yanısıra, ilçe halkının sağlığını tehdit edecek çöp bırakma noktaları ve kaldırımlar ile ilgili örnek bir uygulamaya da imza atıyor. Çöplerden sızan atık sularının hem görüntüsü hem de kokusu ile çevredeki insanları rahatsız ettiğini belirleyen Keçiören Belediyesi, çöp bırakma noktalarını ve kaldırımları bir plan dahilinde yıkayarak dezenfekte ediyor. Belediyenin bu uygulaması büyük beğeniyle karşılayan vatandaşlar, AK Masa’yı arayarak Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’a teşekkürlerini iletiyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Evimiz, Keçiören", felsefesinden, yola, çıkan, Keçiören, Belediyesi, evimiz, çe
Yorumlar
Haber Yazılımı