Haber Detayı
04 Ağustos 2016 - Perşembe 10:21
 
Keçiören Kaymakamlığı'na Uğur Bulut Atandı
Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Kaymakamlığı'na yeni atanan Uğur Bulut'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Keçiören Haberi
Keçiören Kaymakamlığı'na Uğur Bulut Atandı

Kaymakam Bulut’un makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Ak’a Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti. Bulut’a yeni görevinde başarılar dileyen Mustafa Ak, Keçiören’in önceki kaymakamı Nusret Dirim ile çok uyumlu bir çalışma dönemi geçirdiklerine dikkat çekerek, “Keçiören’e hep birlikte önemli hizmetlerde bulunduk. Sizinle de Keçiören’e hayırlı hizmetler yapmaya devam edeceğimize inanıyorum. İlçemize tekrar ‘hoş geldiniz’ diyorum” mesajını verdi.

UYUMLU ÇALIŞMAMIZ SÜRECEK

Kaymakam Bulut ise, Başkan Ak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ziyaretinizle bana şeref verdiniz. Belediyenizin internet sitesinden yapmış olduğunuz hizmetleri inceledim. Keçiören’e çok güzel hizmetleriniz var. Kazandırdığınız kültürel tesislerin yanında sosyal belediyecilik hizmetleriniz de çok iyi. Bundan sonra Keçiören’e birlikte uyum içerisinde hizmet edeceğimize inanıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

Daha sonra Mustafa Ak, Uğur Bulut’a “Keçiören Tarih ve Kültür Atlası” ile “Çanakkale’nin 100. Yılı” kitaplarını hediye etti. Ziyaret toplu hatıra fotoğrafının çekimi ile sona erdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, Belediye, Başkanı, Mustafa, Ak, Keçiören, Kaymakamlığına, yeni, atanan
Yorumlar
Haber Yazılımı