Haber Detayı
14 Aralık 2016 - Çarşamba 18:10
 
Keçiören Müteahhitlerinden 1 Milyon Dolarlık Destek!
Keçiören'de faaliyette bulunan inşaat şirketleri müteahhitlerden 1 milyon dolar bozdurarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısına destek.
Keçiören Haberi
Keçiören Müteahhitlerinden 1 Milyon Dolarlık Destek!

Keçiören Belediyesi tarafından başlatılan dolarını boz, Türk Lirasına sahip çık kampanyası kapsamında 100 dolar ve euro bozduran herkes vosvos kazanma şansı elde edecek. Diğer taraftan ilçede faaliyette bulunan inşaat firmalarından 1 milyon dolarlık destek geldi.

Keçiören Belediyesi tarafından başlatılan "Milli Paramız, Milli Davamız" kampanyasına vatandaşlar ve iş adamlarından büyük ilgi gösterilmeye devam ederken, en az 100 dolar veya 100 auro bozduran bir Keçiörenliye Volkswagen marka 1974 model nostaljik Vosvos'u çekilişle hediye edeceği ifade edildi. İlçede başlatılan kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. Hediye edilecek vosvos arabalar 2 ocak tarihind eyapılacak olan çekilişle sahiplerine teslim edilecek.

Diğer taraftan Keçiören'de iş yapan müteahitler de kampanyaya 1 milyon dolar bozarak destek verdiği kaydedildi. Keçiören Müteahhitler Dernek Başkanı Ferit Turan tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Keçiörenli müteahhitler olarak toplam 1 milyon dolar bozdurduk. Hiç döviz bulundurmuyoruz. Cumhurbaşkanımız açıklama yaptıktan sonra hiçbir tane müteahhit arkadaşımızda bir tek dolar kalmaksınız bozdurduk ve ülke ekonomimize katkıda bulunduk" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiörende, faaliyette, bulunan, inşaat, şirketleri, müteahhitlerden, 1, milyon,
Yorumlar
Haber Yazılımı